1996

Reunion Committee Members

Peter M. Bevere
Megan E. Byrne
Amanda Gordon Fletcher
Humberto J. Garcia-Sjogrim
Matthew B. Heerwagen
David A. Janke
Andrea Kan
Michael J. Kreuzer
Amy Atwood Kvaal
Elizabeth A. Pongo
Daniel S. Rice
Rachel J. Shapiro
Megan H. Shattuck (Co-chair)
Marlisa H. Simonson (Co-chair)
Michael C. Stokes

Cane Society Representative

Marlisa H. Simonson (Co-chair)

Donors

Nicole A. Allard
Ann Amstutz Hayes
Dianna Rosser Aprile
John C. Auth Jr.
Kaliope Azzi-Huck
Ethan W. Beck
Christine Sizemore Behrend
Gabriel M. Belfort
Craig S. Beni
J. C. Blackwell
Niamh O'Leary-Liu Blumentals
April Bolton-Smith
B. S. Boyd
Terence I. Bradford
J. O. Brainard
Joshua A. Braunstein
Ian R. Brodie
Joshua D. Bruzgul
Kevin P. Burke
Ryan A. Burke
Megan E. Byrne
Daniel B. Cantrell
Natasha K. Causton
Sarah Kroon Chiles
Noel D. Chilton
Anthony M. Civale
Emilie Mennel Collins
Bradley J. Corrigan
William F. Coster
Christina Thomsen Covalesky
Laurel E. Cox
Kevin J. Creeden
Ronald M. Cuscia
Suzanne K. Daley
Kimberly Davis Dangol
Ramesh Dangol
Jeremy S. Davidson
Blaine T. Davis
Eric A. Davis
Jennifer Locke Davitt
Natasha Elkon de Mallmann
Walter I. Delph III
Alex R. Dessouky
Anna C. Dondero
Alexandra N. Dorf
Andrew C. Dukowicz
Jason T. Dutil
William R. Dyer
Iesa McGettigan Emery
Gary E. Erwin Jr.
Molly Shuttleworth Evans
Heidi Hirschberg Fagan
Jethro T. Ferguson
Mary Bschorr Ferguson
Alla Nickolajevna Fil
Amanda Gordon Fletcher
Perelandra Tory Flood
Eric B. Foster
Rachel S. Frankel-Makofsky
Zachary D. Free
Peter B. Freeland
Adeeva Fritz
Tushna Gamadia
Humberto J. Garcia-Sjogrim
Angela Goldman Klingler
Claudia Gonzalez-Hazen
William F. Gowski
Edward H. Greene
Eliza Burke Greene
Douglas M. Griffith
Petra Stuehmeier Griffith
Alexandra Quijano Grippando
Joel D. Grippando
Alexandra M. Grossman
Gregory M. Guido
Jennifer Kahn Hamilton
Ashley McMullin Hanser
Lindsay McClelland Hart
Courtney Slautterback Harwood
Marcy Metcalf Hatfield
Kristen S. Haviland
Matthew L. Hazen
Matthew B. Heerwagen
Jason L. Heim
Jason E. Herlands
Kyle S. Hirsch
Katherine Kerr Hodges
Scott A. Holmes
Alexis J. Holtzman
James G. Houghtlin
Elizabeth Seeley Howard
David A. Janke
Scott F. Jones
Kathleen Spaulding Kadunc
Amy Schwenker Kamosa
Andrea Kan
Casey A. Kelbaugh
Fazeel J. Khan
Rebecca A. Kirk
MartyAnne Kowalski
Cheryl M. Kozlowski
Deborah Bailey Kreuzer
Michael J. Kreuzer
Amy Atwood Kvaal
Andrew R. Kvaal
Elizabeth M. LaRusso
Michael J. Lauterbach
Pamela Selover Lawrence
Robin M. Lawrence Jr.
Scott E. Leighton
Jonathan D. Levy
Ching-I Liao
Kara Lachowitz Libby
Christopher M. Loudon
John C. Lynch
David E. Mace
Megan Maddern
Veronica L. Maginnis
Courtney E. Marsh
Cynthia M. Martinez
Neil A. Matthews
Elizabeth A. Mattox
John F. Maycock
Mark A. Maynard
Kimberly Whitman McGovern
Cullen G. Meade
Kristen Gibson Mikelbank
Briana E. Miller
Michael H. Moisio Jr.
Jessica Angell Moore
Frederick V. Muench Jr.
Tanya Tarar Oblak
Christopher N. Oliviero
Kathryn Barry Oliviero
Hideaki R. Osawa
Alyson Piskorowski Owens
Scott K. Paul
John S. Peltz
Deborah McKinley Piliero
Scott T. Pokrywa
Elizabeth A. Pongo
Jennifer Sangster Popick
Kristine A. Pozatek
Kimball A. Prentiss
Michele L. Punke
Lauren L. Railey
Jill Boat Rakowski
Mohan Renganathan
Daniel S. Rice
Allison Miller Rimland
Carl D. Robinson
Kirby Rosplock
Sayako Huddleston Roux
Steven A. Rozner
Stuart C. Salyer
Shelley E. Sayward Field
Peter E. Schermerhorn
Jonathan G. Schoenecker
Heidi L. Shafford
David J. Shannon
Rachel J. Shapiro
Megan H. Shattuck
Kathryn Nicita Shepherd
Shamoil T. Shipchandler
Marlisa H. Simonson
Vineet Singh
Bain K. Smith
Eliza J. Spang
Erica L. Steckler
John K. Sterling
Lindsay Lutton Sterling
Kimberly Barnet Stokes
Michael C. Stokes
Sidharth Suri
Sheng Q. Tan
Ivan T. Ting
Matthew W. Trail
Sara L. Trudeau
Jennifer J. Varney
Miguel A. Vides
Coert A. Voorhees
Sara Peskin Weatherley
Daniel F. Weidner
J. B. Wentzell
Charles W. Whinery
Bradley J. Wieneke
Alison Vollbracht Winfield
Kirby F. Winfield
Ian F. Wolfe
Jarret M. Wolfson
David B. Wood II
Michelle A. Wood
Charles A. Zabatta Jr.
Christopher J. Zegarelli