Middlebury

1998

Class Agents

Brett E. Alessi
Slavko K. Andrejevic
Hayden S. Baker
Jordan Lungstrum Blackburn
Bryan D. Borgia
Craig R. Bouchard
Michael J. Collins
Catherine Whittlesey Comstock
Brandon C. Doyle (Lead)
Elizabeth B. Dubin
Kenneth C. Ebbitt III
Jennifer P. Edidin
Myles D. Felsing
Lauren Brown Fryberger
W. Ryan Goldman
Andrew R. Gross
Aleksandra C. Janke
Hikaru Kozuma
Jill L. Patey Maher
Lizza M. Morales
Alice Poor Murphy (Lead)
Nathan R. Neale
Amanda Levine Rosenfeld
George W. Roth
R. Kirby Salerno
Peter H. Smith Jr.
Brad A. Somma
Michael P. Stineman
Daniel A. Urbano

Donors

Daniel I. Ackerman
Waqar Akbar
Brett E. Alessi
Luis D. Alford-Sanchez
Jennifer C. Arnold
Nathaniel S. Badder
Magdalena A. Baeva
Hayden S. Baker
Timothy P. Bartlett
John Bender
Erin Dempsey Berger
Ian Berger
Caroline S. Portny Beshara
J. Tanner Blackburn
Jordan Lungstrum Blackburn
Darren S. Bloch
Craig R. Bouchard
Tanya L. Boudakian
R. Andrew Brodie
Anne L. Bruder
Daniel K. Bryan
Jennifer Andrews Burke
Juan Carlos Calleja
Christopher R. Carver
Jason J. Cawley
Todd B. Champagne
Syhsien Susan Ho Chang
Benjamin P. Christian
Christopher R. Clark
Robert S. Cohen
Amy L. Coseo
Nathaniel F. Coughlin
James D. Dealy
Don P. Devendorf
C. Casey Dove
Brandon C. Doyle
Michael Wrynn Doyle
Kenneth C. Ebbitt III
Jennifer P. Edidin
Heidi E. Wiemeyer
Kimberly G. Finnigan
Rebekah Lynn Fletcher
Christopher C. Fliegauf
Rachel Huskey Fliegauf
Jennifer Trickett Forster
Franklin H. Foster
Lauren Brown Fryberger
David C. Frye
Laurie A. Gagnon
Ian H. Gardiner Jr.
Heidi S. George
Jason M. Golder
Elizabeth M. Goodchild
Shannon E. Gordon
Adam K. Green
Michael T. Hatada
Kristin Anne Arends Hayward
Thomas D. Henry II
James T. Holland
Anne E. Holloway
Suwha Hong
Neill William Hunt
Elijah R. Irby
Leif Emil Jattne
Phuket Rubel Jennings
Kelly R. Johnson
Nathan Royce Johnson
Paige Budelsky Johnson
Kevin J. Joyce
Matthew S. Kading
Sareana P. Kelly
Lawrence S. Klein
Jenny Klintberg Murphy
Stefanie Koperniak
Hikaru Kozuma
Courtney Kessler Lauriat
Nicholas A. Lauriat
Tyler D. Lifton
Maria Maslennikova Lund
Christopher M. Lyons
Jill L. Patey Maher
Andrew W. Mahlstedt
Abigail G. H. Manzella
Erin D. Mara
Alice F. Martin Allen
James J. McDermott
Timothy McMillan
Leila Menard McVeigh
R. Brandon Mollett
Jonathan S. Mone
Stephen C. Monninger
Catherine Veach Moyer
Alice Poor Murphy
H. Tyler Nottberg
Kathleen D. Padden
Anne Marie Oberg Pelletier
Alexander Perjessy
Raoul I. Pop
Emma M. Quinn-Judge
Susan M. Quintin
Yasser Rathore
Aditya Mahendra Raval
Fauzia Rehman
T. Lindsay Reishman
Ashley Hunter Riley
George W. Roth
Julia Shreve Ryan
Erica Schair-Cardona
Catherine Anne Watson Schwarz
Konrad P. Schwarz
David W. Scopp
Charles H. Seilheimer III
Christopher R. Sherman
Peter H. Smith Jr.
Brad A. Somma
Mark D. Spence
Amy K. Morris Stone
Maya M. Thiagarajan
Martha Shay Trail
Mark A. Tromblay
Andrew C. Tse
Becky Walldroff Urbano
Daniel A. Urbano
Christopher A. Vaughan
Molly Campbell Voorhees
Mark T. Weinberg
Timothy S. Weld
Katrina Klaus Wied
Davin L. Wilfrid
Jennifer Beaumont Wilfrid
Amanda Gonzalez Winn
Catherine M. Wright
Lan Ye
Mohammed Zakir
Hong Zhou