Middlebury

2004

Class Agents

Eric C. Ambrette
Jake G. Armstrong
Ryan M. Birtwell
Athenia Fischer-Rodney
Emily C. Furlong
Kristen Forsberg Garza
Douglas A. Haber
Andrew S. Helming
Richard A. Hightower Jr.
Michael R. Hodson (Lead)
Kathryn Slattery Longo
Derek Edward Mahoney
Megan C. McElroy
Mary Clare Feldmann McKinley
Kristiina Anstey Molnar
Julianna L. Muir
Kaitlin M. Mulderig
Amy Brais Nutt
Jill T. Snider
Ashley McBride Turner (Lead)
Syed S. Zafar

Donors

Karen E. Acheson
Laurie O'Keefe Adams
Christen B. Adkins
Lauren A. Aldrich
Koby Altman
Eric C. Ambrette
Donald R. Anselmi II
Andrew B. Armstrong
Berkley J. Leach Baldwin
Corinne A. Balint
Victoria M. Baptiste
Christine M. Barratt
Laura Smith Batalis
Jakub S. Benes
David I. Bernay
Ryan M. Birtwell
James C. Black
Robert R. Borden IV
William J. Boziuk
Julia W. Herwood
Taylor A. Bolz Briggs
Ashley D. Brown Birtwell
Stuart A. Brown
Frederick A. Brubaker Jr.
Matthew M. Burke
Michael J. Burke
Kate M. Bushman
James D. Christman Jr.
Charles V. Clement IV
Louisa K. Conrad
Richard B. Cooley
Matthew C. Coons
Erin A. Corriveau
Kerstyn Haram Crumb
Pavel Gavrilov Darling
John H. Dawson
Allison A. DiBianca Fasoli
Michaela K. Dietz
K. Parker Diggory
Britten Milliman Dixon
John L. Dorazio
Amy K. Dorrien Traisci
Gregory S. Duggan
Christopher D. Eberly
Thomas J. Egan Jr.
Fred F. Emich IV
Brian B. Erb
Jason M. Farkas
Adam E. Fasoli
Kelly K. Feeney
Andrew P. Feinberg
Alyssa J. Finn
Athenia Fischer-Rodney
Edward D. Flanagan
Emily S. Foote
Christopher S. Fraser
Cassidy B. Freeman
Christina L. Freyer
Emily C. Furlong
David S. Galeski
Stephen P. Gangemi
Anthony T. Garofano
Justin C. Garrison
Kristen Forsberg Garza
Michaela F. George
Meredith E. Giersch
Michael S. Gillim
Elizabeth C. Glessner
Sarah S. Goodwin
Christine E. Gould
Devin L. Green
Vladimir A. Gurari
Yared Gurmu
Bilal Habib
T. Adams Harr, Jr.
Andrew S. Helming
Jennifer K. Henzi
Stephen J. Hickey
Richard A. Hightower Jr.
Michael R. Hodson
Caroline Jacobson Honorowski
Mark R. Honorowski
Daniel E. Houghton
Christopher H. Howell
Matthew A. Johanson
Rafat H. Kapadia
Jeffrey W. Kauflin
Ryan D. Kearney
Kathryn M. Kellogg
Amichai D. Kilchevsky
Jeffrey W. Koppernolle
Eric M. Krieger
Jeannette Lam
George Philip LeBourdais
Chin Hin Leung
Laura F. Lindel
Samuel B. Lines
Joanna C. Logue
Kathryn Slattery Longo
Matthew T. Longo
Derek Edward Mahoney
Joseph Manganiello
Nathaniel T. Marcus
Raime M. Masket-Roth
Christopher T. Matthiesen
Anna Kasupski McCabe
Charles P. McConathy
G. Russ McCracken Jr.
Margery B. Glover
Thomas J. McMennamin
Kristin S. McMillen
Todd D. Metter
Halli E. Miller
Lauren F. Miller
Zubin P. Mistri
David R. Moan
Kristiina Anstey Molnar
Thomas C. Molnar
Julianna L. Muir
Brenden R. Mulder-Rosi
Kaitlin M. Mulderig
Catharine N. Newick
James P. Nicholson
Andrew E. O'Reilly
Marja-Liisa Overbeck
Joseph R. Palombo, Jr.
John W. Parker
Emily M. Peterman
Jennifer LaRosa Peterson
Brian T. Pletcher
Nina M. Popel
Johanna W. Menke Pritt
Ameer A. Qalbani
Siddartha Rao
Christopher T. Richards
Colin D. Rodgers
Epeli S. Rokotuiveikau
Nina W. Rossello
Eric C. Rygg
Alison Kraus Saccani
Jordan M. Sax
Caroline LeFeber Schneider
Bradley J. Schneller
Cynthia Mae Scott
Karen Shih
Darshan Shrestha
Lisa R. Smith
Sara E. Smiley Smith
Trevor G. Smith
Jill T. Snider
Swetha Sridharan
E. Hope Stege
Andrew C. Stewart
Katherine Stamper Sullivan
Kevin T. Sullivan
Jonathan C. Taft-Dick
Courtney A. Taylor
Andrea W. Templeton
Kelvin K. Tsang
Amy E. Turner
Martha Crootof Uhl
Michael A. Velez
John E.O. Verzosa
Adam D. Voth
Adelina M. Voutchkova-Kostal
Leslie A. Wade
Robert J. Wannop
Alexandra G. Watson
Aliza Hapgood Watters
Amy B. Wegner
Sara C. Kinsey Wells
Heather L. Wende
Nina Cotton Weyl
Marissa L. Williamson
Daisuke Yasutake
Michael S. Yedinak
Charles L. Zabriskie
Syed S. Zafar
Elizabeth H. Sullivan Zager
Russell Zager