2011

Reunion Committee Members

Lucas Alvarez
Galen M. Anderson
Dariel L. Bennett
Brian B. Cady
Brittany K. Carlson (Co-chair)
Carson F. Cornbrooks
Luke C. Cunningham
Jamal W. Davis (Co-chair)
Tara L. Doyle
Elizabeth S. Faust
Liana R. Fong
Alison C. Fonseca
Alexander R. Giammarco
Abigail K. Glover
Allison M. Grant
Hilary W. Hall
Elizabeth C. Hirsch
Andrew R. Law
Andrew T. Locke
Brendan J. Mahoney
Donald R. McKillop Jr.
Daniel J. Metzger-Traber
Abigail Opoku-Agyemang
Samuel L. Palmisano
Jared S. Pomerance
Kartik Raju
Melissa B. Segil
Virginia S. Shannon
Benjamin S. Silton (Co-chair)
Ariel Smith
Nicholas T. Spencer
Lisa C. Tabacco
Benjamin K. Wessel
Kristoffer W. Williams

Donors

Ralph J. Acevedo
Aurora M. Adams
Richard J. Adler
Catherine O. Ahearn
Joshua S. Aichenbaum
Geoffrey R. Allen
Lucas Alvarez
Galen M. Anderson
Salen M. Andrews
Allison M. Astolfi
Joseph T. Baisch
Seavron D. Banus
Alec N. Barfield
Lauren P. Barrett
Eric C. Bartolotti
Corinne A. Beaugard
Bradley R. Becker-Parton
Sabrina Bektesevic
Maxwell J. Benjamin
Alice S. Bennett
Dariel L. Bennett
Jesse W. Bennett
Benjamin T. Benson
Nora R. Bergman
Naomi Y. Berkins
John T. Birnbaum
Vincent J. Blais
Elizabeth Dembicer Bloch
Jessica C. Bluestein
Meghan J. Blumstein
Anna S. Briggs
Winslow V. Brokaw
Hannah R. Brotherton
Benjamin J. Brown
Logan L. Brown
Emily L. Burbridge
Brian B. Cady
Evan S. Caplan
Shelley M. Carlberg
Brittany K. Carlson
Kevin R. Carpenter
Paul J. Carroll
Michael N. Castiglione
Jesse C. Catalano
Ashley A. Cheung
Rebecca M. Childs
Kelsey F. Chisholm
Grace S. Close
Benjamin C. Cmejla
Ashton M. Coghlan
Carson F. Cornbrooks
Jonathan M. Cox
Thomas A. Crocker
Mary E. Cruse
Carl L. Culicchia
Luke C. Cunningham
Chester D. Curme
Damen D. Davis
Jamal W. Davis
Ana C. De Los Santos
Ryan D. Deane
Peter V. DeGolia
Chase L. Delano
Julia Stern DeLoach
Nellie DeLucia Wood
Michael W. DeLucia
Shreeniwas Dhond
John R. Dinning
Caroline A. Downer
Kathryne A. Downs
Tara L. Doyle
Denizhan Duran
Andrew F. Durfee
Gillian B. Durkee
Nicole L. Dvorak
Hannah E. Dzimitrowicz
Lucas B. Eastman
Jonathan S. Edwards
Thomas G. Egan
Matthew S. Engel
Shannon M. Engelman
Mark B. Esposito
Elizabeth S. Faust
Michelle L. Fechtor
Daniella Figueroa-Downing
Ryan H. Fink
Joseph E. Fiori
Liana R. Fong
Alison C. Fonseca
Andrew J. Forsthoefel
Elizabeth C. Foster
David F. Fouhey
Thea G. Francel
Kelsey R. Fredston-Hermann
James H. Freeman
Jaime L. Fuller
John W. Garrett
Michael A. Gaskin
Shalyn D. Getz
Colin R. Gibson
Kathleen K. Gill
Daniel M. Glanz
Abigail K. Glover
Addison R. Godine
Patricia D. Gomez
Philip M. Gordon
Allison M. Grant
Connor E. Green
Peter R. Greenwood
Courtney A. Guillory
Chelsea E. Guster
Genevieve G. Guyol
Alyssa J. Ha
Kristin A. Haas
Hilary W. Hall
Jessica M. Halper
Whitney H. Hanson
Drew S. Harasimowicz
Sam S. Harrison
Sarah A. Helland
Stephanie P. Henderson
Ryan C. Hershey-Van Horn
Agnes Hever
William R. Higgins
David F. Hild
Gordon J. Hildick-Smith
Elizabeth C. Hirsch
Samuel R. Hoar
Michael M. Hodge
Denise M. Hofmann
Laura I. Howard
Christine A. Hsieh
Corinne E. Hundt
Brian M. Isbell
Di Jiao
Jacob R. Johnson
Alex E. S. Jopek
Madison H. Kahn
Abraham A. Katz
Caitlin E. Kellough
Nathaniel W. Kerr
Daniel M. Khan
Bohree Kim
Patrick D. Knise
Anthony I. Kuchan
Christina A. Kunycky
Thomas R. Ladeau
Anh-Thao P. Lam
Gabriel W. Lane
Kristen W. Lau
India C. Laughlin
Jaeun Lee
James A. Lee
Brittany C. Lehnhart
Jeffrey A. Leitch
James G. Levins IV
Xuefeng Liao
Joseph D. Liberator
Jennifer S. Lindsey
Andrew T. Locke
Tyler J. Lovas
Evans A. Love
Kirsten D. Lundquist
Joyce Ma Ma
Tianze Ma
Katherine S. Macfarlane
Douglass A. Mackey
Kevin P. Madore
Harry M. Magotswi
Brendan J. Mahoney
Casey W. Mahoney
Mary A. Makela
Roman E. Mardoyan-Smyth
Megan C. Margel
William C. Martin
Courtney J. Mazzei
Alison J. McAnaney
Casey R. McGowan
Donald R. McKillop Jr.
Marilyn W. Mead
Cameron M. Mercer
Daniel J. Metzger-Traber
Tiernan S. Meyer
Jake W. Moritz
Linnea S. Munthe
Veronica G. Muoio
Daniel B. Murphy
Anna G. Mysliwiec
Michael R. Nardone
Nathaniel C. Nelson
Robert J. Nicol
Madeline A. Niemi
Lark E. Nierenberg
Lynn K. Noble
William I. Noble
Holly K. O'Donnell
Rachel C. Ochako
Abigail Opoku-Agyemang
Hannah R. Orcutt
Elizabeth C. Overbey
Rachel H. Pagano
Samuel L. Palmisano
Michael A. Pappa
Samuel C. Parnell
Molly E. Peach
Maria A. Perille
Nicholas M. Plugis
Andrew D. Plumley
Jared S. Pomerance
Kaitlin C. Potak
John A. Poulson III
Eoin L. Power
Daniel J. Powers
Stephanie J. Preiss
Stephanie L. Rademeyer
Lukas E. Rahlson
Avery C. Rain
Kartik Raju
Amy M. Rapp
Viveka Ray-Mazumder
Romany M. Redman
David M. Reed
Jessie M. Reniere
Ariel S. Ritchin
Elizabeth E. Roberts
Samuel B. Robinson
Benjamin E. Rubin
Anne M. Runkel
Kathryn R. Ruymann
Sally M. Ryan
Kaitlynn M. Saldanha
Awa Sanou
Darren R. Scheufele
Amy H. Schumer
Dustin M. Schwartz
Ryan R. Scura
Melissa B. Segil
Ann L. Selvadurai
Margaret M. Seybolt
Phoebe Shang
Virginia S. Shannon
Cloe L. Shasha
Leanne M. Shulman
Benjamin S. Silton
Andrew J. Singer
Darren A. Small
Ariel Smith
Drew M. Smith
Benjamin D. Sosin
Nicholas T. Spencer
Abhishek A. Sripad
Thomas J. Stark
Reilly S. Steel
Jared T. Stensland
Nicholas W. Stevens
Ian D. Stewart
Colin E. Struthers
Kenneth C. Suchoski
Lance C. Sun
Matthew H. Sunderland
Frank C. Sweeney
Lisa C. Tabacco
Chloe C. Tabah
Uma A. Tantri
Jack A. Terrett
Alison E. Thompson
Taryn P. Tilton
Patrick E. Tivnan
Nicholas R. Tkach
Conrad E. Trimbath
Julianna A. Tschirhart
Christopher C. Vandergrift
Nicole C. Vaughan
Matthew O. Vukich
Deborah H. Wakefield
Hilary I. Walker
Ruby S. Ward
Amanda P. Warren
Harrison S. Watkins
Benjamin D. Weir
Carolyn Fox Weir
Benjamin K. Wessel
Emily C. Whitaker
Kathryn L. Williams
Kristoffer W. Williams
Laura K. Williams
Justina R. Williamson
Hannah G. Wilson
Alice J. Wisener
Rachel E. Wold
Connor M. Wood
William S. Wright
Christina Wu
Hope Y. Yu
Anna M. Zauner
Zheng Zheng
Afsana Liza Zohir