Middlebury

1984

Class Agents

Jason Bacon
Martin C. Beatty
William P. Boscow
Allison Wheatley Bovard
Kristin Smith Carpenter
Jennifer Little Case
Elizabeth Rodriguez Chandler
Joel M. Cohen
Jeffrey W. Connolly
Clare Hepburn Cushman
Kevin B. D'Arcy
Anthony E. Flint
Steven P. Ford
Sarah Scowen Harlen
Robin J. Harris
William R. Hathaway
Todd A. Hermanson
John P. Hornbostel
Thomas J. Knox
Henry G. Labalme
Julie Alden May
Sarah Burke McNamara (Lead)
Brian W. O'Sullivan
William E. Peterson
Jennifer Stone Potter
Joshua A. Rabinowitz
Elizabeth Hackett Robinson
James B. Robinson
Edward H. Schaefer
Thomas D. Steinle (Lead)
Leslie S. Swanson
Marc Tabah
Rebecca Bayless Theobald
MaryAnne Herlihy Ulian
Andrew P. Varney
Richard S. Wagman
David Wagstaff IV
Mason B. Wells II
Elizabeth Eppes Winton (Lead)
Elizabeth Eppes Winton
Leslie A. Wright
Andrew G. Zehner

Donors

Adam Baker
Leslie Baker-Brown
Wendy E. Bashant
Martin C. Beatty
Douglas Benjamin
Eric J. Bergwall
Wendy Tanner Bermingham
Allison Wheatley Bovard
Alan D. Bunker
Neill D. Butcher
Robert B. Campbell
Kristin Smith Carpenter
Gregory M. Case
Jennifer Little Case
Kristen Gould Case
Elizabeth Rodriguez Chandler
Chris Chandler-Baker
Eugene L. Cleaves
Maria Colvin
Jeffrey W. Connolly
Joseph M. Maruca Cook
Andrew R. Curtis
Clare Hepburn Cushman
Kevin B. D'Arcy
Katherine J. Daniels
Craig A. Davis
Ralph W. Demmler
Dale N. Dewey
Grant G. Dewey
Lisa Giuffra Diaz
Christopher B. Dominick
David C. Dove Jr.
Paul A. Drain
Basil M. Duncan III
Christopher Duncan
Diana L. Duncan
Peter B. Elwell
Peter B. Erdmann
Karen Lynn Fevold
Pamela L. Flodman
Steven P. Ford
Bradley W. Frazee
Mark F. Friedman
Michael A. Garcia
Gillian Goodman
Brenda G. Grassey
Geoffrey B. Hale
Anne C. Hambleton
Michaela Mentzer Hardimon
Kevin J. Harlen
Sarah Scowen Harlen
Cynthia C. Harper
Thomas W. Shea Hedberg
Jennifer Prescott Hollar
John P. Hornbostel
Allyn M. Johnston
Jonathan M. Joseph
Anne Conway Juster
Tracey C. Kammerer
Dana Curtis Keep
Elizabeth Old Ker
Cynthia King-Guffey
Thomas J. Knox
Sally Lindwall Knutzen
Jeremy C. Koff
Helen Gregory Kwak
Henry G. Labalme
Cheryl Hussey Lacey
Martin T. Lanigan
Katherine Meek Lehner
Laura L. Lilly
Bart J. Lombardi
Katherine M. Lucey
David P. Lynch
Deborah Cliff MacKay
Merrit E. Maddux
Richard J. Makin Jr.
Margot Mann
William H. L. Martin
Julie Alden May
Nina L. McCormack
Sarah Burke McNamara
Cathryn A. Mehrtens
Eugenia C. Meigs
Mary C. Menard
Richard A. Meringolo
Alexis Gibson Minder
Kelly A. Morgan
Joanna D. Murray
Emil M. Nagengast
Clifford L. Nelson
Catherine Eisner Nielsen
Laura M. Norris-Deady
Brian W. O'Sullivan
David Odato
Katrina Scully Ohl
B.J. Paik
Laura P. Pendley
Paul G. Perrotta
Erich Pessl
William E. Peterson
Samuel L. Pierpont
Nicholas F. Podell
William H. Porter
Jennifer Stone Potter
Thomas D. Prescott
Diana Sunderland Prise
H. Alexander Prud'homme
Catherine Hevly Randolph
Judson G. Randolph Jr.
Carol Lee Rawn
Mark S. Ray
Michael H. Reifer
Elizabeth Reuman
Neal A. Ringquist
Elizabeth Hackett Robinson
James B. Robinson
Edward H. Schaefer
Nancy Donnell Schumann
Nancy Ellis Shablom
Stephen J. Siegel
Katherine Hansen Simonson
Katherine Skow-Obenaus
Elias A. Socolof
Kyukei H. Soejima
Ann Gustafson Sorice
Thomas D. Steinle
Elizabeth N. Stone
Birgit Munte Stueber
David S. Stueber
Joseph D. Sullivan Jr.
Leslie S. Swanson
Ann Kalb Swart
Marc Tabah
Rebecca Bayless Theobald
David A. Torres
MaryAnne Herlihy Ulian
Elizabeth Smith Vaccaro
Thomas A. Van Sant
Richard S. Wagman
David Wagstaff IV
Stacy Littlefield Walter
William R. Walter
Edward A. Walton
Tracy L. Weidman
Douglas M. Weiss
Frederick J. Whelan III
Elizabeth Ross White
Eric J. Wilson
Kim A. Wilson
Elizabeth Eppes Winton
Peter J. Wlodkowski
Robert A. Woellner
Terri-Jo Webster Woellner
John G. R. Wolfe Jr.
Richard T. Woodward
Gordon W. T. Woodworth
Lisa Morris Worster
Leslie A. Wright
Andrew G. Zehner