1987

Class Agents

Rommin F. Adl
John V. Aymar III
Sarah Clark Baskin
Joel E. Brother
Misa D. Burnett
Lisa Kaplan Davy
Kirsten Hegan Detrick
William H. DiAdamo
Sean D. Dunphy
William E. Eschert
Thomas E. Funk
Susan Cooper Hermanson
Gretchen Lardner Jaeckel
Hussein A. Khalifa
Victoria M. Langerman & Scott G. Langerman (Lead)
John H. Melson
Dominic M. Napolitano
Ann F. Poletti
Sharon Ballard Richardson
Jerome L. Villalba

Donors

Lauren O'Brien Adams
Rommin F. Adl
Peter W. Ahl
Robert D. Aichele
Daniel R. Albertson
Anthony D. Amara
Eric B. Anthony
Caroline Pu Archibald
Ann Hennigan Asbaty
John E. Auwaerter
Amy Sylvester Averill
John V. Aymar III
Stephen F. Baker
Sarah Clark Baskin
Sarah E. Benedetti-Tella
Anne M. Bodkin
Nicolas A. Boillot
Paul B. Bottino
Catherine Crawford Bradford
Michael D. Brown
James R. Bruinsma
Sallie C. Bryan
Robert N. Bua
Douglas M. Burdett
Misa D. Burnett
Cynthia L. Bushell
David J. Case
Tara Hingston Cederholm
Kim M. Chedel
Kyra Cheremeteff
Tina Chung
Margaret O. Clark
Elizabeth West Clarke
Patricia A. Clary
Jennifer Cody Boillot
Joshua B. Colton
Bernard F. Condon III
Jane C. Gorham and James M. Connolly
Anne M. Corry
Jeffrey C. Crater
Janice Gable Darias
Katherine M. Davis
Lisa Kaplan Davy
Christopher B. Dayton
Buckmaster de Wolf
Lorna MacDougall Denham
Kirsten Hegan Detrick
John K. DeVine
William H. DiAdamo
Jane McIntosh Diorio
Thomas F. Doyle
Raymond J. Dunn IV
Stuart A. Dwyer
John J. Dyer III
Natalie Dyer
William E. Eschert
Erika Donovan Estades
Steven D. Etka
Sally A. Evans
Bruce A. Fagerstrom
Emily A. Ferman
Theresa McCoy Ferrari
Wendy Gates Fink
Douglas L. Fischer
Ellen T. Fleming
Thomas E. Funk
Joseph R. Ganley
John D. Gaziano Jr.
Daniel P. Gilbert
Maureen Brady Goldman
Jane C. Gorham and James M. Connolly
Timothy Gramlich Howard
Jill L. Green
Stephen B. Gunther
David A. Havens
Susan Cooper Hermanson
Susanna Leonard Hill
Donald D. Hindman
Eric S. Holzman
F. G. Hoskin
Sandra L. Hunt
Gretchen Lardner Jaeckel
Holly L. Johnson
Alison Napack Kallman
Heather E. Karlson
Michael J. Kaufman
Roderic R. Keefe
Lisa McCloskey Keeler
William K. Kelso
Hussein A. Khalifa
Bram Kleppner
Alexander M. Lamon
Victoria M. Langerman & Scott G. Langerman
O. Y. Lewis III
Galen Scott Lockwood
Amy Moakley Logan
Heather Gaudreau Lum
Catherine Lumsden Davila
Kristin V. Lund
Amy Beckwith Lupica
Gregory C. Lupica
Jayne L. Maxwell
Cameron C. McClearn
Elisabeth Holmes McKean
Susan Steinle McKenzie
Joseph S. McVicker
Shawn R. Megathlin
Edward F. Mehm
Amy Cleaves Milanek
John F. Miles
Nicholas L. Moore
Jeffrey S. Morrill
Kristen Norton Mugnai
Cynthia I. Mulder
Dominic M. Napolitano
David A. Nislick
Barbara Marvin Nozaki
Steven W. O'Brien
Timothy J. O'Connor
Mark W. Odom
John M. Otter IV
Ellen Sheffield Pace
Christopher J. Parsons
MaryClare E. Pellett
Paul G. Phillips
Dorothy Paynter Pollock
Mark D. Pomfret
Carolyn A. Porter
Lisa M. Preston
Ramiro E. Prudencio
Ashley B. Ransom
Britt Raubenheimer
Suzanne Reider
Patrick J. Reinkemeyer
Edward J. Riccobene
Janet Carroll Richardson
Jason S. Robart
Cynthia Carter Roenisch
I. D. Rosen
Adam J. Rosenberg
Elizabeth Bogley Roth
Randall W. Roy
Robert K. Samson
John C. Scharfenberg Jr.
Jennifer Smith Schiffman
Kristin Barnes Sewell
Kate Lewin Shamblott
Scott C. Shelley
Catherine Dunn Shiffman
Paul N. Siewert
Philip A. Simonides
Patricia Ricciardelli Sins
Jennifer Bardsley Sjostedt
Scott H. Sloan
Mary Mendelson Slusser
Alan A. Smiley
Brian R. Smith
Martha Nissen Stabler
Peter C. Stabler
Brennan K. Starkey
Katherine Ury Steiger
Elisabeth C. Strekalovsky
Ruth A. Thomas
Tamara L. Tompkins
Richard E. Toran Jr.
Elaine Sherrick Valente
Jerome L. Villalba
Ann C. Villet
Kimberly A. Wallace
Jennifer Sudduth Walsh
Daniel W. Warthin
Sarah Albano Wascura
Liza S. Weekes
W. Forman Wickes IV
Edith Iler Wiedemann
Kenneth Willis
Katharine M. Woessner
Ellen B. Wood
Tammie Worthington-Witczak
Gretchen E. Young
Lynn Feldpausch Zipf