1988

Class Agents

Stephanie Jones Ahl
Marc D. Boyle
Sheila D'Arcy Boyle
Donald G. Bramley (Lead)
Edward A. Broderick
Vicki Wright Bronson
Bradford C. Brown
Jacqueline Brown-Hennessy
James R. Calise (Lead)
Sarah O'Herron Casey
John H. Chaplin
Sara Van Genderen Cornish
Margaret McDonald DeVine (Lead)
Eleanor Waud Dorr
Michelle M. Dube
Melissa Perry Fountain
Sarah Thompson Fulkerson
John P. Goebel
Marc E. Hirschfield
W. Matthew Iler, Jr.
Margaret J. Keteltas
Murray P. Kohl
Kimberley Welsh Labertew
George C. Lee II
Joan Viebranz Lockwood
Karen Barker Marcou
Paul T. McCormack
Kathryn Tignor McHale
Todd K. Merry
Suzanne Tayer Montgomery
Dimitri J. Nionakis
Michael C. Obel-Omia
Lisa Suisman Parsons
Steven B. Peterson
Anna Whalen Petrocelli
Joan R. Rice
Bradford L. Ring
John E. Safford
Jed A. Smith
Andre Berot Spring
Kerry Yeager Stevens
Michelle Millin Stroud
Marnie Cunningham Terhune
John C. Theiss
Philip J. Toub
Nicholas H. von Moltke
Baret Bertea Walker
Dina R. Wolkoff
Douglas S. Yoon

Donors

Stephanie Jones Ahl
Mark C. Atwood
John C. Bassi
Julie Chapin Bassi
Karen J. Benfield
Mark D. Bensen
Jason A. Bernstein
Andrew W. Bird
Isabelle P. Bleecker
Tipton A. Blish
Victoria Lewis Bogatyrenko
Robert P. Bohn
Paolo M. Bonetti
Marc D. Boyle
Sheila D'Arcy Boyle
John C. Brainerd
Donald G. Bramley
Christina Valar Breen
Edward A. Broderick
Bradford C. Brown
Jennifer Walters Brown
Richard N. Brown
Shannon Murphy Brown
Jacqueline Brown-Hennessy
Anya Puri Brunnick
Peter A. Bryant
Todd A. Bucklin
James R. Calise
Sarah O'Herron Casey
Nancy C. Caulfield
John H. Chaplin
Frances Fox Chowdhary
Suzanne Wintsch Churchill
Rebecca Martin Connard
Dana R. Cormier
Sara Van Genderen Cornish
Triel D. Culver
Helena Wooley Cunningham
John B. DeLaney
Margaret McDonald DeVine
J. W. Diebenow
Jennifer Y. Doebler
Christopher R. Dollase
Kristin Crowder Dollase
Eleanor Waud Dorr
Carl F. Douglas
Shevaun Mackie Doyle
Alexander F. Draper
Michelle M. Dube
Denver G. Edwards
Christopher C. Farr
Stephen A. Feldman
Steven M. Feldman
Christine Fiedler Felker
Sara C. Folta
Todd R. Fonner
Susan Battey Fraser
Pamela P. Frederick
Scott F. Frodyma
Susan Eppes Frodyma
Jeremy R. Fryberger
Sarah Thompson Fulkerson
Julie Weil Futch
Claire-Louise Geisler
Jan Gray Gilpin
John P. Goebel
James A. Grayer
Susanna E. Green
Leslie Clements Haddow
Michael G. Halle
Karen M. Hammerness
Mary Catherman Hansbrough
Janice Kopp Hanson
Megan Kemp Harlan
Garett R. Heysel
Victoria Herrera Hirsch
Marc E. Hirschfield
Stephen R. Holmes
Christine A. Hrycyna
Hannah Williams Hudson
Nancy L. Hudson
W. Matthew Iler, Jr.
Colin J. Ives
Ingrid Punderson Jackson
Michael S. Johnson
Claire Gwatkin Jones
Melissa Ellsworth Jones
Katherine Grund Kane
Rebecca A. Kennedy
Margaret J. Keteltas
Arianne Faber Kolb
Kimberley Welsh Labertew
Nicholas B. Laird
Cynthia Vaughan Lawrence
Patrick P. Le Floch
Christopher Leahy
George C. Lee II
Stefanie Lempp
Elizabeth Dewey Levey
Melissa Duryea Lewis
A. Jackson Lilly III
Joan Viebranz Lockwood
Katherine S. Longstreth
Allison M. Looney
Roman F. Macaya
Robert E. MacLeod
Karen Barker Marcou
Peter E. Mark
Robin Poluhowich Marshack
Kimberley Maynard Martin
Paul G. Martin
Joni Wiester Martino
Scott M. McAdam
Andrew L. McCain
R. C. McClennan
Laurie Micco McCormack
Paul T. McCormack
Gerald A. McDermott
Kathryn Tignor McHale
Michele A. McHugh
Hilary Colgate McInerney
Mark E. McWilliams
William F. Meagher III
Todd K. Merry
Mark J. Miley
Audrey Ewing Miller
Mary H. Millham
Sandra Peterson More
Elizabeth Canavan Mulhern
Sarah Korjeff Mumford
T. Clark Munnell, Jr.
Alexander D. Nicoloff
Elizabeth S. Nightingale
Erik T. Nilsson
Dimitri J. Nionakis
Hunt Oliver
Christopher J. Olson
Karin Kurchak Olson
Hardin A. Pantle
Wendy Victor Pantle
Sondra Thomas Papanek
Chong-Seo Park
Sheryl L. Parker
Susan Merrill Parker
Edward V. Parsons
Heather Dennis Parsons
Lisa Suisman Parsons
David F. Peak
Steven B. Peterson
Anna Whalen Petrocelli
Sara B. Poinier
Charles F. Pollard Jr.
Alison J. Potts
Heather Davis Powers
Timothy W. Pratt
Linda C. Preston
Pamela Lawson Quinn
Joan R. Rice
George F. Ritchie IV
Shawn P. Ryan
John E. Safford
Ronald I. Saltz
Karen L. Schmeichel
Roberta Sengelmann-Keshen
Julianne Faxon Seymour
Scott M. Seymour
Amy D. Sheldon
Christopher W. Sinton
Diana Stuart Sinton
Catherine S. Smith
Craig M. Smith
Eric C. Smith
Jed A. Smith
John A. Soderberg
Melissa Boocock Soderberg
Andre Berot Spring
Kerry Yeager Stevens
Blake S. Stoddard
Kimberly E. Stone
Christopher W. Storkerson
Michelle Millin Stroud
Stefan D. Sullivan
Paula Ricciardelli Sumberg
Christopher R. Summersgill
Frederick W. Sunderman III
James Z. Taylor
Marnie Cunningham Terhune
Isabelle Paine Thacker
John C. Theiss
Philip J. Toub
Frederick K. Trask IV
Jeffrey P. Uberuaga
Thomas N. Urban III
Heidi Rickers Van Everen
Antoinette G. van Zelm
David E. VanLuven
Daniel J. Victor
Leslie A. Virostek
Jessica Perera Vitrouk
Nicholas H. von Moltke
John B. Wadsworth
Andrew Waine
Baret Bertea Walker
Jennifer Kitchin Walker
John M. Walker III
Andrea Stevenson Ward
William L. Warren
Craig R. Westling
Gregory T. White
Peter P. Wilhelmsen
Ian D. Williams
Jonathan D. Wilson
Dina R. Wolkoff
Jacqueline C. Woodfork
Desiree Tucker Germon
Glenn D. Yeaker
Douglas S. Yoon
Louise Whitton York
Frank M. Zecca
Andrew R. Ziarnik
Elizabeth A. Zogby