1992

Class Agents

Patrick M. Dyson
Benjamin M. Faucett
Daniel P. Hanson
Desmond A. Havlicek
W. M. Leroux
Hieu T. Nguyen
Jonathan H. Owsley
Peter D. Steinle (Lead)

Donors

Ana Suarez Akhtar
Shawn Emory Ankeny
Hilary Rose Annino
Blakely Anderson Atherton
Lisa M. Balaschak
Christine M. Bastianelli
Jennifer L. Beck
Callie S. Benson
David J. Bergeron
Jean E. Berghaus
Christopher R. Bevin
Jennifer M. Bissell
Alexander M. Blanton Jr.
Tessa Anable Bollinger
Monique Speidell Bonner
Timiny Rankin Braemer
Jeanne Kessinger Brown
Bryn Neubert Buck
Charles R. Buck
Wendy Cross Burns
Karen Olsen Byrom
Miles D. Canfield
Christopher R. Carton
Adam N. Cervantes
Corey R. Chase
Mary Beth Dowgiallo Christopher
Laura Cohen Cline
Christa Hawryluk Collins
Shannon M. Connell
Melissa A. Connor
Stefanie Hirsh Cousins
Hannah H. Covert
Serena W. Crawford
Susan Liu Crawford
John B. Cunningham
Lisa M. Darak-Druck
Jessica Emerson Demarjian
Jake S. Donavan
Caroline Leary Dowd
Warren M. Dowd
Faith Donovon Emerson
John C. Ervin
Patricia Escarfuller
Rebecca S. Fair
Richard D. Faubert
Benjamin M. Faucett
Janine Feng
Brian J. Fenlon
Erin McCann Fenlon
Nancy Weekes Fenn
Douglas T. Fischer
Sarah Chisdes Fisher
Dean M. Flanagan
Jessica Kubek Flanagan
Jonathan B. Freirich
David N. Fritzsche
Cynthia-Anne Gabriel
Carolyn Eppes Gilbert
Kate Cote Gillin
J. K. Gordon
James J. Gorman Jr.
Gregory J. Hanson
C. P. Harris Jr.
Desmond A. Havlicek
Jennifer Rowe Havlicek
Arthur I. Henderson
Nicholas M. Hinge
Kelly Watson Holley
Seth C. Hopkins
Fawn M. Horvath
Ivan P. Huber
Brian W. Huff
Thomas Y. Hung
Donald C. Hunt
Tabitha R. Jenkins
S. B. Jones
Sarah Chick Kuli
Theodore J. Leach
Catherine G. Lee
Christopher R. Lee
Christine Bushey Leggett
Colin M. Leonard
W. M. Leroux
Cindy Siegel Li
Katherine Albin Lindberg
Jonathan F. Loewald
Andrea C. Lowenberg
Andereya M. Makuku
Stacey A. Marchak
Helen McCabe
David S. McCollough
Sara Garcia McCormick
Thomas K. McCraw Jr.
Ann M. McNally
Eric R. Mendelsohn
Tracey A. Merrill
Hilary Eidinoff Meyerson
Randy A. Meyerson
Elizabeth Walter Miller
Mark A. Miller
Viraj M. Mirani
Erica D. Moody
Adlumia Gannett Morse
Gordon E. Muir Jr.
Hieu T. Nguyen
Melissa Warendorf O'Neill
Terence C. Ou
Jonathan H. Owsley
Leslie Cone Pagnotta
Julia G. Parker
Felix Paulick
Mila K. Pavek
Gerald G. Pearce Jr.
Helen T. Perera
D. D. Plocher Jr.
Alex Podell
Lori B. Racha
Sarah J. Raunecker
Allan C. Reeder
David A. Rickard
Christopher T. Roper
Sherry Pelkey Roper
Virginia Allen Rosow
John G. Rudge
Julie Power Ruppert
Jill D. Sagner
Michael J. Scanlon
Brian P. Schilling
Stephen P. Schrodel
Patricia O'Mara Scola
Christina Raskopf Seale
Jordana E. Shaw
Matthew P. Shaw
Damon A. Silverman
Matthew M. Slaughter
Gilda M. Smart
Alyssa Gallin Smith
Lori Kate Smith
Rebecca L. Sofferman
Erica Lombard Stahler
Peter D. Steinle
John M. Swanson
Denise Getty Symes
Matthew K. Thompson
Zsolt Tolgyesi
Amy Lilly Truchon
Brent G. Truchon
Jessica A. Tuck
Bethany D. Tucker
Mark J. Vanston
Susan Wattleworth Vanston
Ritu Verma
Peter H. Walsh
Susan Scheer Ward
Audrey O. Waters
Sara E. Weale
David A. Weld
Eric R. Wellmann
Edward J. Welsh III
Terrence P. Wise
Kashif Zafar