Middlebury

1995

Reunion Committee Members

Maria D. Arias-Clarke
Shawna Burrell
Kirtley Horton Cameron
Seth M. Cameron
Jeremy H. Cutler
Toby J. Fenwick
Bethany Saulpaugh Fitzgerald
Jay W. Fritz (Co-chair)
Peter D. Greatrex
Justin H. Harrison
Janine M. Hetherington (Co-chair)
Lindsey S. Holmes
Ellen Anderson Holt
Diana Gregory Horner
Heather Mead Jack
Alyson Diamond Johnson
Nicole Kassissieh Jones
Taylor C. Kirkpatrick
W. Zachary Laidley
Peter K. Macy
Margaret Virden McNany
Ryan P. McNany
Tyler C. Newton (Co-chair)
Alec H. Perkins
Stephen M. Pozatek
Michael J. Ricciardelli
Jennifer Hodgen Robinson
Damien J. Saccani
Jonathan C. Shepherd
Kimberly A. Smith-Spacek
H. James Stahl
Christopher B. Venable

Donors

Shannon Dee Anderson-Finch
R. Jon Baronowski
Judson S. Bartlett
Karen Engler Bartlett
Evelyn Lipscomb Berkley
Michael T. Berkley
John D. Beveridge
Clay W. Blanchard
Eva Horton Bogaty
Oakley Dominick Cobb
John W. Colpitts
Horace K. Corbin IV
Jessica Loveys Cox
Jeremy H. Cutler
Helen Simons Del Bene
Brendan J. Fitzsimons
Lucie Boyce Flather
Edward A. Fogarty
Wright J. Frank
Jay W. Fritz
Allison Cohen Gardner
Andrew F. Gardner
Kelly McKeown Gaudet
Christopher M. Gostyla
Jeffrey W. Gould
Peter D. Greatrex
A. David Hamilton, Jr.
Hillary Broome Hamilton
Matthew C. Hamilton
Mark A. Hamre
Andrew M. Hayes
John F. Heller
Janine M. Hetherington
Lindsey S. Holmes
Diana Gregory Horner
Heather Mead Jack
Anton L. Janik Jr.
Seth C. Janus
Christopher C. Jervey
Alyson Diamond Johnson
Nicole Kassissieh Jones
Christopher A. Karachale
Taylor C. Kirkpatrick
Lance J. Klingler
Mollie S. Knox
Jacob P. Kritzer
Tyana Freyer Kurtz
W. Zachary Laidley
Elizabeth Traver Linge
Rebecca H. Houghton Lown
Mai X. Luong
Andrew E. McQuide
Paige Pease Melendres
David P. Mitchell
Mark H. Montague
David D. Nalchajian
Mia Johnson Newton
Tyler C. Newton
Rachel A. Nuzzo
John F. Oberdiek
Patricia Zagami Oberdiek
Kimberly Shaw Owen
Karl E. Pelletier
Daniel E. Perregaux
Peter M. Polson
Kevin R. Raymond
Sarah Bechen Raymond
Michael J. Ricciardelli
Daniel L. Richards
Anna-Maria Hart Rogers
Zachary S. Rossetti
Sunshine M. Rowley
Damien J. Saccani
James P. Schaaf
Gloria H. Ehrenberg Schaefer
Tyson E. Schmidt
Jennifer J. Shepherd
Jonathan C. Shepherd
Kimberly A. Smith-Spacek
Robyn Harrell Soto
Roberta J. Stewart
Emily A. Stone
Danielle Johnson Taylor
John M. Taylor
Wendy Russell Tracy
Douglas D. Tsao
Aaron A. Vander Laan
Maya VanPutten Thompson
Victoria J. Von Hessert
Matthew K. Waddell
Jason M. Waite
Rebecca E. Wendling
Christopher P. Whitely
Matthew L. Williams
Elizabeth Siris Winchester
Allison E. Wong
David C. Zappulla