Middlebury

1999

Class Agents

Edward F. Adler
Qazi Munir Alam
Heidi Howard Allen
Jon-Erik K. Borgen
John E. Couch
Michael C. Creedon Jr.
Kelly Dane
John B. Felton
Josh and Nellie Harmon
Jeremy T. Harris
Michael P. Larsen
Robert L. Levy
Frances Madsen Maletis
John M. Maletis
Ian O. Malin
Erin McManus O'Donovan
Sara Doniger Parent
Elizabeth J. Xanthopoulos Peck
Allison J. Peel Bragan
Jeanne Lee Sayers
Jessica Blake Scola
Cinda P. Scott
Jason H. Vintiadis
David M. Watts
Forrest A. Westin (Lead)
Lindsay Ritter Westin (Lead)

Cane Society Representative

Sara Doniger Parent

Donors

Erik R. Abbott
Edward F. Adler
Qazi Munir Alam
Ronald S. Allen
Brooke Penick Anderson
Demara J. Arias
Christos Astaras
Matthew J. Bak
Deana M. Becker
Ritwik Bhattacharjee
Emily R. Billo
Melissa Stewart Bilodeau
Kristen Vogel Blabey
Thomas B. Blabey
Christina Winters Blaustein
Jon-Erik K. Borgen
Lisa Cote Boucher
Daniel L. Boxwell
Bronwyn Wenger Brestle
Christopher R. Brestle
Eleanor K. Brown
Ashley Twyon Bryan
Eva M. Campodonico
Colin A. Canham III
Kathryn Walker Canova
Jennifer E. Cappeto
Katherine Anne Stirrat Carleton
Elizabeth C. D'Agostino Carpenter
Elizabeth A. Cassidy
Monica Dean Chastagnol
Kristan L. Clarke
Kimberly A. Conaty
Adam R. Consigli
Michael J. Cormier
Kelly Dane
Christopher J. Diamond
Peter N. Dittmar
Margaret M. Donlon
Scott B. Dudley
Christopher G. Eaton
James C. Farrell
Katie Guilfoyle & Andrew W. Fletcher
Justin P. Gallagher
Cameron Brown Garriepy
Christie M. Gestal
Alison Vratil Gillis
Elizabeth R. Goeke
David S. Grass
Karen Herbert Gustafson
Michael P. Hackett
Amy Ferenz Hampe
Benjamin E. Hardy
Erin D. Harrington
Jeremy T. Harris
Amari Parker Harrison
Brian R. Harrison
Suzanne Muchene Healy
Amanda D. Hellenthal
Caitrin Sinclair Higgins
Alison Hilger
Edwina M. Ng Hugenberger
Hallie C. Hughes
Michael S. Hussey
Melinda S. Ippolito Morrill
Jeffrey S. Ippolito
Olive F. Isaacs
Jeanne Restivo Jacoby
Angela D. Jewell
Elizabeth Huffman Kaplan
Mahesh K. Katkar
Alison R. Kling
Tania A. Kozikowski-Nicholas
Sandra L. Kozlowski
Susan Givens Lally
David W. Lane
Shannon M. Larsen
Katherine Stone Legates
Buffy Hastings Lenth
Robert L. Levy
Christopher H. Lindstrom
Cristina M. Lopez
Susan S. Lopez
Megan A. Mabee
Frances Madsen Maletis
John M. Maletis
Silas T. Marshall
D. Andrew McBeth
Anngenette R. McCleary
Marna Whittington McDermott
Jonathan R. McMahon
Hong Mei
Daniel D. Meyer
Stefan Andreev Miltchev
Elisabeth Falaleev Miranowski
Raymond Matthew Mithun
Sreemati Mitter
Lyndley Mercer Mittler
Annette M. Morgan
Christopher M. Morosky
Nkem Ofoma Neverez
Johannah E. Nikula
Yefim Nivoro
Edward H. Ogden
Amy Olson Belanger
Megan Reilly Padilla
Gregory M. Parent
Sara Doniger Parent
Robert C. Patterson III
Elizabeth J. Xanthopoulos Peck
Allison J. Peel Bragan
Chaka S. Peters
Jennifer T. Condon Phelps
John A. Pless III
Morgan J. Porzio
Richard Price
Maureen Nowlan Principe
Melissa B. Pruessing
Sarah Cotton Rajski
Kristin E. Ryan
Matthew T. Saxton
Jeanne Lee Sayers
Ian P. Schnee
Alanna K. Shanley
Ajaya M. Shrestha
Jenna R. Sigman
Joshua T. Silver
Laura Parmelee Simpson
Thomas J. Smith
Peter L. Steinberg
Donald L. Sterrett
Christopher E. Stoebenau
Grant A. Stuart
Edwin D. Talledo
Michelle Matheson Tatum
Bryson D. Tillinghast
Jared A. Toman
Pauls H. Toutonghi
Jeffrey H. Trail
Tamsin Drummond-Hay Trail
Ashley E. Waddell
David M. Watts
Sarah Hall Weigel
Forrest A. Westin
Lindsay Ritter Westin
Thomas P. Winston
Blake R. Wittman
Maximiliano A. Zayas