2002

Class Agents

Kimberley Anthony Artemenko
Alison F. Connolly (Lead)
Cathryn Vega Derman
Catherine B. Elkins
Churchill H. Franklin (Lead)
Kristie A. Gonzalez
Stella E. Harman
Andrea K. Hersh
Sydney Johnston McConathy
Clay W. Moorhead
Benjamin H. Russell Jr.
Tyson C. Schoelzel
David A. Seeley
Wesley D. Wade
Khalilah A. Walters
Eleanor M. Wendell
Alden J. Woodrow
Zachary D. Wyman
Nicola Kieves Wyrobek
Mashrib Zahid

Donors

Anna Conrad Allen
Brian F. Ambrette
Dana Chapin Anselmi
Kimberley Anthony Artemenko
Bryan M. Black
Leah Fagan Bruosta
Elizabeth Beetem Brush
Justin A. Bussen
Brian N. Capecci
Gregory D. Carroll
Meghan Cannella Carroll
Pierre A. Chabot
Christina M. Cinelli
Seth C. Coffrin
Alison F. Connolly
Robyn C. Cook
Bradley R. Corr
Spencer Crawford
M. D. Dagan
Michael A. DeGregorio
Anne J. DeWitt
Andrew P. Dombrowski
Dana Gordon Dombrowski
Joseph P. Donelan III
Eray Donmez
Deborah Willis Dowling
Megan Kumpf Duffy
Patrick J. Duffy
Nicholas Dutton-Swain
Sarah Knoebel Dutton-Swain
Catherine B. Elkins
Paige P. Ellwood
Gabriel M. Epperson
Benjamin L. Esser Calvi
Ashley Sullivan Everett
Dana Kugelman Feigenbaum
Brian W. Ferry
Grayson M. Fertig
Aaron W. Fine
Graham W. Fisk
Adam S. Franco
Churchill H. Franklin
Hannah Ritchie Franklin
M. G. Furlong Jr.
Serena Griffin Gammon
Steven A. Gardos
Emily Shioleno Gerne
Joshua D. Gladding
Kristie A. Gonzalez
Eamon W. Griffin
Colin D. Groth
Catharine M. Guaraldi
Mailyssa Guercy-Adodo
Michael S. Hacker
Brian A. Hamm
Thomas W. Harris Jr.
Zachary P. Hefferen
Craig T. Hine
Amanda K. Hoffman
Haley K. Holmer
Jesse C. Hooker
Tauna Saunders Idone
Kevin K. Immonje
Gabrielle A. Jacquet
Kelly J. Jewell
Nicholas A. Jocelyn
Eliza D. Johnson
Ann Nichols Jones
Jessica White Jones
Lee S. Jones
Morgan L. Jones
Sarah H. Jones
Andrea K. Hersh
Alexia S. Katsaounis
Abigail Vacanti Kesner
Kevin F. King
Caryll Sprague Knapp
Justin R. Knox
Johanna Michaels Kreisel
Emi Kubota
James S. Laidlaw
Heather Beal LaRocca
Matthew P. LaRocca
Kelly B. Lauter Roszko
Brian W. Lavin
Sarah M. LeFeber
Joseph C. Lewis
E. C. Lord
Michael R. Luke
Kyle Wheale MacDougall
Eleanor Tutwiler Macken
Peter A. Mancini
Jennifer J. Marlow
Morley E. McBride
Eric A. McCollom
Sydney Johnston McConathy
Michele Miers-Phillips
Daegan R. Miller
A. Hannah Robertson
Marion S. Min-Barron
Sarah Brooks Minardi
Clay W. Moorhead
Sean P. Nelson
Stefan M. Nowicki
Akosua A. Nyako
Mary Katherine B. O'Brien
Peter Park
Hilary S. Patzer
W. Stewart Peery IV
Sarah B. Percy
William M. Perkins
Stephanie Farnham Puchalski
Sarah Olinger Quiter
Jeffrey G. Rettew
Alison Hertel Reuter
Kelly Stevens Riedel
Timothy K. Riedel
Amanda Macomber Robertson
Peter W. Rosenblum
Benjamin H. Russell Jr.
Catherine W. Samson
Elizabeth S. Sanfelippo
Lauren Cacciapaglia Sargent
Aaron D. Sawchuk
David A. Seeley
Claire Bowen Seiler
Sara E. Selgrade
Leah Nickelsberg Shoaff
Nathaniel T. Shoaff
Devon I. Sigman
Michael V. Silberman
Timothy M. Sinnott
Virginia Snodgrass Rangel
Dane B. Springmeyer
Prashanth Srinivasan
Scott D. Strickler
Amanda Maxwell Strom
Christina Logue Stuntz
Grayson M. Stuntz
Craig P. Sweet
John B. Swindal
Megan Gremmelspacher Swindal
Abdur-Rahim Syed
Elizabeth Gamson Syed
Katherine M. Tallon
Ellen T. Tompsett
Katherine Hober Tse
Andrew R. Van Buskirk
Amanda Walker Van Dellen
Emily Vandal Van Mistri
Jessica Monroe Vaughan
Shannon Egan Vollmer
Mary Fall Wade
Wesley D. Wade
Caitlin R. Wagner
Theodore K. Walker
Julie Palombo Wallace
Emily J. Wasserman
Kirsten A. Sichler
Benjamin H. Weber
Eleanor M. Wendell
H. A. Withers
Natasha Kelly Withers
Gregory W. Woo
Jennifer Levin Workman
Zachary D. Wyman
Hitoshi Yamaguchi
Mashrib Zahid