Middlebury

2003

Class Agents

Marjorie M. Barefoot (Lead)
Lindsay McPherson Batastini
Romulo C. Braga
Christopher J. Brown (Lead)
Blake Barkin Bueckman
Monica D. Dealy
Kristin Ostrem Donelan
Kristen L. Fairman
Todd E. Falcone
Nicholas E. Ferrer
Brian C. Gault
Jason M. Hanna
Peter C. Hennessy
Julia Assael Hier
Wesley T. Hyatt
Jessica R. Lockwood Hyde
Michael T. Kaag
Saad Kamal
Rika M. Kido
Kate Pines Pines-Schwartz Kirschner
Yara H. Luna
Jeffrey J. Martin
Brian S. McCurdy (Lead)
Katherine C. Milgram
Benjamin B. Morris
Kent F. Newman
Ronald G. Schildge
Story Parker Schildge
Joy Semple Sanchez Mejorada
Kaleb Tamiru
Martin F. Wesolowski

Donors

Benjamin F. Adler
Fahim Ahmed
Margaret K. Aleks
Robison W. Allen
Samia Amin
Nina Needleman Andreoli
Alisa J. Young Andrews
Naomi E. Andrews
Michael P. Apicelli
David A. Asarch
Marjorie M. Barefoot
Richard B. Barfuss
Lindsay McPherson Batastini
Matthew D. Batastini
Brendan P. Bechtel
Gregory H. Berberian
Devon N. Bertram
Neal A. Berwick
Sommerville Johnston Bevilaqua
Angus Peter Mcnab Birchall
Celia Dalton Meyer Bird
Steven P. Bisgaier
Angela M. Boulart
Justin H. Boyd
Romulo C. Braga
Christopher J. Brown
Elizabeth C.P. Pilkington Brown
Nathan A. Bruggeman
Blake Barkin Bueckman
Jaylene Orange Bundonis
Terrence B. Burek
Harmony A. Button
Margaret G. Goedecke Capelle
Teri L. Chadbourne
Robert A. Chisholm
Andaleeb N. Choudhury
Adam D. Cohen
Elisabeth Valenti Coker
Joanna Lin Conant
John P. Condon
Aaron T. Copeland
Benjamin J. Correale
Elizabeth Moore Coyle
Alexandra Williams Crosby
Richard M. Crumb
Erica L. Martling Cunningham
Christopher J. Daniels
Colin M. Davis
Nathan M. Davis
Monica D. Dealy
Katharine E. Decker
Katherine DeForest
Kyle C. Dezotell
Keenen C. Diamond
Huan Ding
Meagan W. Dodge
James T. Donelan
Kristin Ostrem Donelan
Carrie MacDonald Dougherty
Kevin R. Dougherty
Mark A. Douglas
Matthew P. Dragunat
Joshua Drake
Jean-Francois Duchesne
Caitlin Peirce Durling
Jacob C. Durling
Timothy J. Dybvig
Mary E. Eisenhower
Michael G. Ellis
Kathleen S. Kenney Enslin
Laura S. Erickson-Schroth
Sophie M. Esser Calvi
Mian Ammad Faisal
Todd E. Falcone
Julia E. Fein
Nicholas E. Ferrer
Gillian M. Finocan Kaag
G. Burch Fisher III
Kate W. Fitzpatrick
Ami M. Formica
Andrew S. Forsyth
Michael T. Frissora
Christine L. Fuld
Juan R. Garcia IV
Germaine Gatewood
Brian C. Gault
Mary P. Gerrie
Erik J. Gilbertson
Jamie Davis Godfrey
Nora L. Greenglass
David J. Greiner
M. Reid Hamel
Danielle Perkins Hamlyn
Kristin A. Hanley
Jason M. Hanna
Christopher C. Hanson
Katherine L. Harvey
Michael J. Hatch
Benjamin R. Hayes
Keitha L. McFarlane Hazel
S. Amanda Green Helming
Peter C. Hennessy
Benjamin C. Herter
Courtney J. Hess
Jamie M. Hess
David A. Heyman
J. Cody Higginbottom
Michelle T. Higginson
Lindsay Gardner Hine
Nathan S. Hogan
Vanessa B. Holcomb Mann
Caleb J. Holmes
Evan J. Hoobchaak
Henry Howard III
Benjamin A. Howe
Elizabeth B. Howell
Steven E. Hulce
Helen V. Hunt
Wesley T. Hyatt
Jessica R. Lockwood Hyde
Simon N. Issacs
Lisa M. Jasinski
Vinay Jawahar
Zachary M. Jensen
David Joe
Christine Tolis Johnston
Elizabeth F. Funston Jones
Sara Yun Jordan
Michael T. Kaag
Saad Kamal
Christine M. Keating
Eliza Kempton
Dimiter P. Kenarov
Rika M. Kido
Matthew V. Kiefer
Stephen L. Kinney
Alexander I. Kinsey
Kate Pines Pines-Schwartz Kirschner
Tyler D. Kneisel
Janine D. Knight-Grofe
Yoshitake Komada
Emily C. Korot
Jody B. Kramer
Tyler D. Kremberg
Benjamin C. LaBolt
Lindsay K. Ladd
Pascale N. LaFountain
Megan Mihm Langsdorf
Carl S. Larson
Leah Cumsky-Whitlock Lavin
William J. Lazzaro
Pou-I Lee
Charles E. Leonard IV
Peter Liu
Kathryn Perine Livesay
Emily J. Lord
Oliver Y. Louie
Angela Schluchter Lowery
Liqin Lu
Whitney E. MacDonald
Michael E. Mallett
Robert E. Maloney
Joanna Murphy Mancini
Zachary M. Manganello
Iuliana A. Marinov
Jeffrey J. Martin
Meaghan S. McCormick
Margaret Bonney Martinson
Michael G. Mazzotta
Brian S. McCurdy
Dalton Cox McCurdy
Anna Gayman McDonald
Brian D. McGregor
James H. McInerney IV
Hosam Mekdad
Sean B. Meyer
Katherine C. Milgram
John W. Mitchell
Colin V. Morawski
Benjamin B. Morris
Shahan A. Mufti
Allison L. Nagel
Kenneth P. Nagle
Kent F. Newman
John M. Nichols
Grace T. Brooks Nims
Kai R. Nishimoto
Sarah C. Ohle
Evan G. Osler
Marla Weinstein Ostroff
Katharine A. Ott
Jill E. Parsons
Charlyn Hamil Pearsall
Luisa I. Peralta
Lindsay E. Perlmutter
Maressa A. Perreault
Andrew J. Peterson
Kadion Phillips
Theresa Horst Pickard
Daniel H. Prepas
Hallie Parker Prescott
John B. Prescott
Anne Legg Preston
Ashley A. Price
Anne B. Rana
Sarah Alliman Reilly
Michael P. Reis
Patricia L. Erdmann Roberts
Brianna N. Rolerson
Alison Poppe Rose
D. Patrick Rose
Kristina E. Rudd
Andrea L. Russo
Andrew A. Savage
Caitlin E. Vaughn
Catherine E. Schieffelin
Ronald G. Schildge
Story Parker Schildge
Jennifer Schultz Reed
Joy Semple Sanchez Mejorada
Conor D. Shapiro
Stevenson J. Sharp
M. Kateri Shutte Shogan
Jason D. Simmons
Katherine M. Simpson
Stephanie Giannacopoulos Sinis
Denver J. Smith
Conor L. Soden
Timothy L. Soslow
Claudine N. Reith Specking
Kathryn MacDonald Spencer
Michael A. Stahler
Andrew C. Statires
Daniel B. Stenson
Erin Ryan Stenson
Andrew P. Sterling
Jennifer E. Stevenson
Owen S. Strock
Jacob Z. Studenroth
Timothy W. Sturges
Shuangyun R. Sun
Jenna K. Sutton
Kaleb Tamiru
Larcombe S. Teichgraeber
Margaret Moss Tennyson
Olivia Wilson Thompson
Aubry D. Threlkeld
Heather O. Tory
Anne Kolodziejczyk Tracy
Ian P. Tracy
Bradford W. Tufts
Laura Woodward Tufts
Sarah A. Twichell
Padma O. Ugbabe
Michael C. Unger
Sandra Carbolova Unger
Edwin I. S. Van Bibber-Orr
William K. Vasileff
Jason A. Vrooman
Robert B. Wainwright
Emily M. Wanderer
Alexandra V. Wang
Jessica C. Benthien Washburn
Damian L. Washington
Alexis Emery Wilson Weightman
Martin F. Wesolowski
Benjamin S. H. Wessler
Sarah K. Weston
Alexander R. Westra
Kristin J. Weyman
Freeman L. White
Blake W. Whitman
Whitney Hooper Williams
Bryan J. Wilson
Elizabeth A. Wolf
Amory M. Wooden
Paula C. Yepes
Charlotte Foss Zucconi
Kudzai A. Zvoma