Middlebury

2008

Class Agents

Christopher Mackey Angelini
Abigail E. Blum
Matthew J. Boucher
David L. Campbell
Sarah Elizabeth Carnabuci
Rachel Ann Cole
Christopher Charles Davis
Aifuwa Jordan Ehigiator
Kristin R. Fraser (Lead)
Pendery D. Haines
Cheryl McClurg Hendrickson
Bradley Taylor Hutchinson
Geetika Kalloo (Lead)
Chelsea Ann Minton
Emily G. Molitor
Rowan Ilan Morris (Lead)
Heather Neuwirth
Philip B. Picotte
Amy Marie Shepard
Liana Sideli
Joseph Leggett Swensson III
Alexander Stone Tarberry
Alexandra Julia Widas
Zhenchen Wu

Donors

James V. Ades
Sarri L. Al-Nashashibi
Nima Alidoust
Sarah L. Axelrod
Tristan G. Axelrod
Monica R. Balan
Jefferson M. Bates
Madeleine Belizaire
Carly S. Berger
Mary R. Berrien
Abigail E. Blum
Nathan T. Blumenshine
Matthew J. Boucher
Robert A. Bourdon
Jeffery H. Boyd Jr.
Elizabeth V. Brace
Maria C. Bryant
William Scott Buckley
Laura K. Budzyna
Eleanor C. Buechner
Emily N. Bullion
Brittany L. Burke
James M. Butcher
Michelle E. Cady
Sarah E. Carnabuci
Alexandra P. Cart
Melissa F. Cassis
Hyun Jin Cho
Amelia M. Claringbould
Marie A. Lucci Clouqueur
Richard T. Cotton
Sara J. Cowie
Ying Cui
David P. Culbertson Jr.
Patrick F. Cunningham
Nina R. Daugherty
Jesse T. Davidson IV
Christopher C. Davis
Kelly B. Davisson
Richard P. Davisson II
Emily H. Dawson
Dorothy M. Demers
Nathaan T. Demers
James K. Dolan
Matthias W. Doyle
Christina L. Drake
William S. Drucker
Tafadzwa I. Dube
Suzanna F. Dungan
William A. Durkin IV
Mark L. Egan
Meaghan C. McGrath Egan
Alexander D. Elias
Zachary R. Elmore
Bethany J. Stipe Farag
Brooke M. Farquhar
Lacey E. Farrell
Kathryne J. Fisher
Michael J. Fletcher
Anna E. Flores
Jennifer K. Kelleher
Kolbe B. Franklin
Kristin R. Fraser
Christina A. Fulton
Antoine J. Gara
Alexander R. Garlick
Patrick T. Gault
Mikael A. Gentile
Haris Ghertsos
Owais Gilani
Ryan K. Gillette
Rachel L. Grindrod
Claire M. Groby
Pendery D. Haines
James R. Hand
Christian N. Hansen
Naomi A. Harper
Robert B. Hawkins
Bonnie F. Hemphill
Eric J. Hoest
Skyler Y. Hopkins
Lauren M. Horton
Mercedes M. Huff
Elizabeth A. Huntlley Huntley
Bradley T. Hutchinson
Emily C. Irwin
Dana M. Isaac Quinn
Brandon W. Jackson
Matthew P. Johnson
Gregory L. Judson
Talia M. Lincoln Judson
Geetika Kalloo
Rishabh Kashyap
James E. Kerrigan
Allison W. Klein
David M. LaRocca
Karen A. Levin
Stephanie S. Levine
Leonard LoBiondo
Tyler C. Lohman
Eric B. Lonstein
John W. Lysohir
Robert M. MacIntyre
Christiana M. Martenson
Jacob C. McComb
John E. McDonald III
Sarah McGullam
Lilly B. Fitzpatrick McKenna
Gordon B. McMorris
Elysian I. McNiff
Sean P. Meany
Chelsea A. Minton
Maegan J. Mishico
Amanda C. Mitchell
Andrew T. Mittelman
Laura L. Mittelman
Adam M. Morgan
Samuel R. Morrill
Rowan I. Morris
Jeffrey J. Murphy
Ryder N. Musselman
Kevin J. Nealon
Kin Fung Ng
Blake T. Nguyen
Kelsey L. Nykiel-Bub
Jocelyn Z. Oyugi
Katherine E. Palmisano
Katherine C. Papendick
Heather H. Parker
Theodore S. Parker
Jeffrey M. Patterson
Emily A. Peterson
Philip B. Picotte
Nathan J. Randall
Clayton P. Reed
Corey A. Reich
Morgane V. Richardson
Ethan P. Robert
Christopher J. Rominger
Hannah R. Rommer
Andrew Schlegel
Nancy W. Schneider
Kathryn J. Schwind
Justin J. Scott
Patrick J. Sedney
Conor M. Shaw
Amy M. Shepard
Liana Sideli
Brooke C. Siem
Kate S. Silbert
Cole S. Simon
Joel A. Simpson
Sarah Wilson Sklarsky
Amy M. Smith
Brian T. Sommers
Shane B. Spinell
Michael T. Stefanik
Daniel E. Stevens
Lisa G. Strauss
Daniel S. Streitfeld
Lauren M. Sullivan
Thomas J. Sullivan
Joseph L. Swensson III
Ashley L. Szczesiak
Elise C. Tarbi
Emily S. Temple
Jordan D. Tirrell-Wysocki
Jennifer C. Tracy
Diana J. Trebino
Lauren C. Van Wagenen
Andrew C. Walker
Mallory H. Walker
Hannah B. Washington
Sasha Kalter-Wasserman
Jeffrey P. Wehrwein
Adam B. Weisman
Alexandra J. Widas
Whitney S. Wildrick
Kris A. Wilson
Virginia N. Benninghoff Wiseman
David L. Wood
Jedediah R. Yeiser
Lucas B. Yoquinto
Alexander D. Yule