2009

Class Agents

Kara E. Brown
Walter B. Burwell III
Brendan M. Campbell
Leah C. Skahen
Avery E. Clark
Waylon A. D'Mello
Alice B. Demmerle
Anna S. Draft
Harriet B. Fox (Lead)
Mason C. Graddock
Haik C. Kavookjian
Samuel W. Lazarus
Alison K. Levy
Samuel S. Libby (Lead)
Cameron S. MacKugler
Kelsey E. Nelson
Kevin P. O'Rourke
Caitlin Pentifallo
Marisa T. Porter
Ramona Richards
Lindsay A. Rotherham
David T. Small
David T. Small
Michael V. Stone
Jesse J. Sucher
Sophie J. A. Thompson
John T. Wambach
Matthew H. Westman
Maeve M. Whelan-Wuest

Donors

Corinne M. Almquist
J. Gregory Arthur Behrens
Alexandra Krieg Audu
Lindsay McBride Berg
Blake T. Berman
Leah E. Bevis
David D. Birr
Reisa E. Bloch
Ruby A. Bolster
Billie J. Borden
Elizabeth M. Bowman
Charles R. Bradley
Rowan C. Braybrook
Benjamin C. Broad
Sarah W. Brooks
Kara E. Brown
Elizabeth W. Brush
Clare S. Burke
Walter B. Burwell III
Hans W. Cabra
Brendan M. Campbell
Jessica A. Campbell
Leah C. Skahen
Charles L. Cavness III
Annmarie R. Cellino
Meghan C. McGuinn
Daniel R. Chow
Avery E. Clark
Julianna M. Clock
Emer Feighery Colalillo
Joseph A. Colianni
Alexander E. Consalvo
Kelley A. Coughlan
Katherine H. Crecelius
Margaret L. Crolius
John W. Damron
Katherine J. DiMercurio
Mattie Ford DiNapoli
Semihcan Doken
David W. Dolginow
Rodrigo Dominguez Villegas
Luke H. Douglas
Anna S. Draft
Ian B. Drummond
Eamon Y. Duffy
Eva M. Dysenchuk
Geoffrey W. Edwards
Timothy G. Edwards
Julie M. Ellenberger
David R. Ellis
Angela J. Evancie
John K. Fauver III
Angelika C. Ferguson
Avery U. Finch
Katharine S. Fisher
Ellen J. Flanagan
Harriet B. Fox
Alexandra H. Garfield
James D. Giampietro
Grace E. Giles
Alexander E. Glaser
Andres L. Gonzalez-Stewart
Elizabeth E. Gordon
Scott A. Gratton
Amanda Greene
Alethea S. Gross
Ana C. Guerrero
Nikolas D. Hanks
Reid K. Hansen
Chester W. Harvey
Eric T. Harvey
Stephanie M. Hastings
Torin D. Hayes
Stephen M. Heck
Bobbi L. Heidbreder
Jennifer L. Holcomb
Charles P. Holm
David J. Hu
William G. Inglis
William R. Johnson
Caroline C. Jones
Jessica Jong
Maxwell M. Junda
Molley Kaiyoorawongs
Daniel A. Kane
Haik C. Kavookjian
Jesse J. Keenan
Ryan Y. Kellett
Elizabeth A. Kelley
Rashna J. Kharas
Rachel W. Korschun
Jeremy M. Korsh
Aaron L. Krivitzky
Emily M. Kron
Halley Ostergard Kruse
Edward M. Kwasnik Jr.
Cornelieke Lammers
Allinson K. Lazo
Matthew B. Leonard
Max R. Levine
Alison K. Levy
Samuel S. Libby
Nolan C. Lincoln
Ioana Literat
Mary E. Lohman
Brennan J. Long
Conor A. Lyons
Kaelin Hand Mackey
Alexander Manshel
Patrick M. Martinez
Brittany C. McAdams
Michael J. McCormick
Gregory C. McDermott
James A. McKenna
Catherine Timmins McKenzie
Elisabeth T. McMorris
Louisa C. Michl
Aakash Mohpal
Brittany Burnett Mosser
Peter L. Murphy Jr.
Christopher S. Mutty
Hana Nagao
Kelsey E. Nelson
Risa Roppongi Nicholson
Tsering Norbu
Tegan M. O'Brien
Kevin P. O'Rourke
Tiffany Y. Orlowski
Justin D. Ouyang
Spencer F. Paddock
Nicholas O. Palmeri
Carl S. Paulsson
Taryn C. Petrelli
Andrew L. Petzing
Lokendra Phadera
Adele L. Plunkett
Marisa T. Porter
Hillary E. Procknow
Monica B. Ralston
Dilanthi Ranaweera
Antoinette N. Rangel
Susan H. Read
Flint O. Reilly
Timothy R. Reynolds
James M. Riddleberger
Lise K. Rosenberger
Lindsay A. Rotherham
Benjamin N. Rudin
John-Paul Sardi
Kurt B. Schaberg
Alexandra J. Schloss
Leah M. Shackleton
Mark J. Shimrock II
Elizabeth Callow Silva
Francis A. Silva
Alexander M. Simoes
David T. Small
Aaron M. Smith
Jennifer L. Sobalvarro
William R. Souser
Elizabeth L. Stone
Michael V. Stone
Jesse J. Sucher
Monica C. Sull
Peter G. Swanson
Sara D. Swartzwelder
Julia C. Szabo
Allison Bailey Tanton
Adrienne A. Taren
Sophie J. A. Thompson
James B. Tresner
Joel A. Valverde
Matthew C. Vaughan
Adam S. Volwiler
Ashley Bell Volwiler
Andrew T. Ward
Katherine A. Washburn
Joshua M. Wessler
Michael J. West
Aiko S. Weverka
James H. Wheeler
Maeve M. Whelan-Wuest
Brett M. Woelber
Ashleigh W. Weissman
Yijie Zhu