2010

Class Agents

Peter G. Baumann
Brooke B. Beatt
Kelly A. Bennion
Carolyn J. Birsky
Emily K. Burleigh
Hannah C. Burnett (Lead)
Jennifer C. Djupedal
Samuel P. Dungan
Kaitlyn E. Fallon
Patrick T. Ford
Annabelle C. Fowler
Matthew R. Groh
Bruce Hallett
Jamie L. Herther
Pier F. LaFarge
Shanta' A. Lindo (Lead)
Maeve R. McGilloway
Amanda McTyre
Heather Kay C. Merriman
Jessica M. Minton
Mia Lieb-Lappen Panzer
Joshua L. Pincus
Richard R. Redmond, Jr.
Julisa Salas
William J. Silton
Kathrina M. Soja
Michael L. Waters

Donors

Nasser Alidoust
Elizabeth C. Auld
Eric T. Baginski
Ashley M. Bairos
Kelsey K. Bakas
Margaret J. Bale
Brent D. Ballard
Peter G. Baumann
David A. Becker
Jeffrey M. Begin
William H. Bellaimey
Abraham T. Bendheim
Kelly A. Bennion
Ann K. Benson
Corinne C. Beverly
Carolyn J. Birsky
Alexander M. Blair
Justin A. Bogart
Victoria M. Bommarito
Molly B. Brister
Jessica C. Bruce
Thomas P. Brush
Emily K. Burleigh
Hannah C. Burnett
Paola Cabonargi
Victoria Campofranco
Siobhan O'Malley Capizzi
Bradley Z. Carlson
Samuel A. Carlson
Tapfuma F. Chibaya
A. Rebecca Chin
Michael G. Chock
Alyssa A. Chong
Valerie L. Christy
David L. Clark-Barol
Brittany A. Coleman
Hillary A. Coleman
Catherine M. Collins
Stone P. Conroy
Lilly G. Corenthal
Raina L. Crawford
Will C. Cunningham
Molly G. Curtis
Mahesh Dahal
Laura T. Dalton
Allison B. Dappen
Alison DeGraff
Andrew B. DeLoach
Theodore B. Dickerson
Linh T. Dinh
Katherine P. Donovan
Samuel P. Dungan
Natalie C. DuPre
Ian B. Durkin
Elizabeth P. Edouard
Ekow N. Edzie
Amanda Granger Erlandson
Jenny R. Erwin
Jeffrey S. Everson
Kristen A. Faiferlick
Kaitlyn E. Fallon
Shi Fang
Margaux L. Fimbres
Alice M. Ford
Anne H. Ford
Patrick T. Ford
Colin T. Foss
Annabelle C. Fowler
Christopher M. Free
Brian D. Fung
Ashley E. Galloway
Ana T. Garces-Wood
Emma T. Gardner
Jeffrey D. Garofano
John E. Glouchevitch
Kyle I. Goodenough
Christopher R. Goodrich
Laurel L. Gray
Matthew R. Groh
Bruce Hallett
Sarah Bryan Hallett
Stephen C. Hardin
Katherine Panhorst Harris
Dana A. Heritage
Jamie L. Herther
Peter A. Hoffman
Charles C. Hofmann
Mary E. Holmes
Kyle M. Howard
Charlotte C. Hsu
Katie B. Hubbard
Vicenta B. Hudziak
Richard D. Jenkinson IV
Eliot S. Jia
Patrick O. Johnson
Hannah Lowe Kavookjian
Max C. Kennedy
Alexander L. Kent
Simon C. Keyes
Shujaat A. Khan
Julia H. Kim
Jessica M. Kimball
Catherine M. Klem
John K. Kramer
Karl O. Kristiansen
Gregory D. Larsen
Kaziya Lee
Eleanor W. Leshner
Catherine J. Lidstone
Michaela Lieberman
Leslie K. Lim
Jean Lin
Ruth Reinken Lindberg
Stuart N. Lindberg
Shanta' A. Lindo
Michael C. Luby
Jack Masur
Emily A. May
Heather K. McCormack
Andrew K. McDonald
Anna M. McDonald
Mary Katherine McElroy
Lee McKenna
Alison S. Mehravari
Christopher A. Mejia
Sylvia S. Mendez
Heather Kay C. Merriman
Jessica M. Minton
Jamie E. Mittelman
Mia G. Monnier
Elizabeth W. Moran
Althea L. Morrison
Laura H. Newman
James W. O'Brien
Lydia C. Ode
Sophia C. Ouyang
Margaret C. Owen
Heather R. Pangle
Mia Lieb-Lappen Panzer
Michael J. Panzer
Joshua L. Pincus
Byron F. Rath
Emily F. Reed
Yunfei Ren
Kasey L. Rischmann
Erin E. Rokey
Perrin E. Romine
Miriam Rose Baker
Andrew V. Ruoss
Julisa Salas
Jason C. Sanford
Heidi H. Schmidt
Martha C. Schnure
Dale Freundlich Scott
Lindsay P. Selin
Daniel P. Seymour
Eun-young Shin
Douglas R. Shultz
Desislava K. Shunturova
Edward J. Silberman
Rachel Siviski
Nicolas J. Sohl
Kathrina M. Soja
Carolyn E. Sparkes
Meredith C. Stone
Andrew C. Strumolo
Anne H. Sullivan
Brian D. Swartz
Deanna L. Tamborelli
Charles A. Townsend
Tyson Edge Trullinger
William B. Tucker
Hamza A. Usmani
Lauren N. Vollmer
Yu Wang
Michael L. Waters
Andrew C. Waxman
Scott G. Wehrwein
Anne L. Weinberg
Shelsey J. Weinstein
Molly L. West
Mark B. Whelan
Nathan T. Williams
Micah R. Wood