Middlebury

2011

Class Agents

Lucas Alvarez
Galen Margaret Caroline Anderson
Dariel Lyn Bennett
Alexandra Susan Bornstein
Brian Beucher Cady (Lead)
Brittany K. Carlson
Michael N. Castiglione
Luke Carroll Cunningham
Jamal Weldon Davis
Elizabeth Sara Faust
Liana Rose Fong
Alison C. Fonseca
Abigail Katherine Glover
Allison M. Grant
Hilary White Loomer Hall
Elizabeth Carly Hirsch
Andrew Rodman Law
Andrew Thomas Locke
Joyce May Ma (Lead)
Brendan J. Mahoney
Donald Robert McKillop Jr.
Daniel Joseph Metzger-Traber
Jared Sandor Pomerance
Melissa Barrows Segil
Virginia Salem Shannon
Benjamin Sumner Silton
Ariel Smith
Nicholas T. Spencer
Lisa Concetta Tabacco
Benjamin Karp Wessel
Kristoffer W. Williams

Donors

Aurora M. Adams
Richard J. Adler
Catherine O. Ahearn
Joshua S. Aichenbaum
Geoffrey R. Allen
Joseph B. Allen
Kimberly J. Ammons
Galen M. Anderson
Salen M. Andrews
Allison M. Astolfi
Seavron D. Banus
Alice S. Bennett
Dariel L. Bennett
Benjamin T. Benson
Zachary W. Bills
John T. Birnbaum
Meghan J. Blumstein
Alexandra S. Bornstein
Anna S. Briggs
Ross C. Brockway
Erik M. Brooks
Hannah R. Brotherton
Logan L. Brown
Laura H. Budd
Emily L. Burbridge
Brian B. Cady
Shelley M. Carlberg
Brittany K. Carlson
Kevin R. Carpenter
Michael N. Castiglione
Ashley A. Cheung
Rebecca M. Childs
Kelsey F. Chisholm
Olivia M. Claudio
Elise W. Cohen
Carson F. Cornbrooks
Jonathan M. Cox
Thomas A. Crocker
Luke C. Cunningham
Chester D. Curme
Jamal W. Davis
Ana C. De Los Santos
Adam J. Dede
Chase L. Delano
Samantha M. Dembicer
Lee O. DesBois
Shreeniwas Dhond
Simone K. Dinshaw
Caroline A. Downer
Kathryne A. Downs
Tara L. Doyle
Emma W. Drucker
Gillian B. Durkee
Lucas B. Eastman
Mark B. Esposito
Elizabeth S. Faust
Michelle L. Fechtor
Daniella Figueroa-Downing
Alison C. Fonseca
Andrew J. Forsthoefel
Elizabeth C. Foster
David F. Fouhey
James H. Freeman
Jaime L. Fuller
John W. Garrett
Alexander R. Giammarco
Colin R. Gibson
David T. Gibson
Kathleen K. Gill
Daniel M. Glanz
Abigail K. Glover
Addison R. Godine
Patricia D. Gomez
Kenneth G. Grinde
Chelsea E. Guster
Genevieve G. Guyol
Alyssa J. Ha
Mark D. Hannah
Whitney H. Hanson
Drew S. Harasimowicz
Sam S. Harrison
Sarah A. Helland
Stephanie P. Henderson
Gordon J. Hildick-Smith
Elizabeth C. Hirsch
Samuel R. Hoar
Denise M. Hofmann
Eleanor J. Horowitz
Laura I. Howard
Christine A. Hsieh
Corinne E. Hundt
Peter W. Huston
Di Jiao
Jacob R. Johnson
Alex E. S. Jopek
Stephanie M. Joyce
Abraham A. Katz
Caitlin E. Kellough
Daniel M. Khan
Bohree Kim
Michelle E. Kirkman
Patrick D. Knise
Anthony I. Kuchan
DeHanza M. Kwong
Thomas R. Ladeau
Gabriel W. Lane
India C. Laughlin
Jaeun Lee
James A. Lee
Brittany C. Lehnhart
Jeffrey A. Leitch
James G. Levins IV
Xuefeng Liao
Joseph D. Liberator
Molly M. Lincoln
Jennifer S. Lindsey
Jia Liu
Afsana P. Liza
Andrew T. Locke
Evans A. Love
Joyce M. Ma
Tianze Ma
Juan C. Machado
Kevin P. Madore
Katy E. Magill
Harry M. Magotswi
Brendan J. Mahoney
Mary A. Makela
Megan C. Margel
Courtney J. Mazzei
Mukui Mbindyo
Alison J. McAnaney
Thomas R. McIver
Hannah C. Meier
Cameron M. Mercer
Caroline K. Meyer
Tiernan S. Meyer
Stanis W. Moody-Roberts
Jake W. Moritz
Margaret E. Moslander
Veronica G. Muoio
Anna G. Mysliwiec
Allison M. Needham
Megan A. Nesbeth
Madeline A. Niemi
Lark E. Nierenberg
Lynn K. Noble
Michaela T. O'Connor
Rachel C. Ochako
Elizabeth C. Overbey
Rachel H. Pagano
Michael A. Pappa
Samuel C. Parnell
Molly E. Peach
Nicholas M. Plugis
Kaitlin C. Potak
Eoin L. Power
Daniel J. Powers
Heather L. Pynne
Stephanie L. Rademeyer
Lukas E. Rahlson
Avery C. Rain
Kartik Raju
Amy M. Rapp
Jessie M. Reniere
Mathew M. Rojas
Braden D. Rosenberg
Melinda M. Rosenberg
Sadie R. Rosenthal
Kathryn R. Ruymann
Kaitlynn M. Saldanha
Awa Sanou
Rachel M. Schrier
Zachary J. Schuetz
Ryan R. Scura
Caitlin A. Seal
Melissa B. Segil
Margaret M. Seybolt
Phoebe Shang
Virginia S. Shannon
Cloe L. Shasha
Leanne M. Shulman
Benjamin S. Silton
Sarah J. Simonds
Michaela D. Skiles
Cordon M. Smart
Drew M. Smith
Andrew K. Somberg
Nicholas T. Spencer
Sophia E. Spring
Thomas J. Stark
Reilly S. Steel
Ian D. Stewart
Colin E. Struthers
Kenneth C. Suchoski
Lance C. Sun
Matthew H. Sunderland
Lisa C. Tabacco
Chloe C. Tabah
Uma A. Tantri
Patrick E. Tivnan
Nicholas R. Tkach
Lauryn E. Torch
Conrad E. Trimbath
Julianna A. Tschirhart
Nicole C. Vaughan
Victoria M. Vogel
Matthew O. Vukich
Hannah C. Waite
Deborah H. Wakefield
Hilary I. Walker
Ruby S. Ward
Amanda P. Warren
Harrison S. Watkins
Benjamin D. Weir
Carolyn F. Weir
Benjamin K. Wessel
Kathryn L. Williams
Laura K. Williams
Hannah G. Wilson
Alice J. Wisener
Rachel E. Wold
Robert D. Zabel
Sofia Zinger
Katherine A. Zurbach