2012

Class Agents

Victoria J. Aiello
Catherine F. Alexandre
Alexandra T. Boillot
Claire A. Bovet
Daniel A. Crepps
Hilary C. Cunningham
Thomas H. Durkin
Charles D. Ellison II
Rebecca W. Fanning
Alexandra A. Fox
Samantha S. Grant
Winslow M. Hicks (Lead)
Emma G. Hodge
Lucy M. Jackson
Charles T. Johnson
Christopher P. Johnson
Scott J. Klenet
Xintong Le
John E. Maher
James K. Maru
James F. Pates
Alyssa M. Puccinelli
William P. Rowland
Astrid U. Schanz-Garbassi
Ethan J. Schmertzler
Nadia R. Schreiber (Lead)
Julianne P. Seo
Stephanie E. Terfloth
Jordan J. Weiss

Donors

Wahid K. Ahmed
Victoria J. Aiello
Catherine F. Alexandre
Talha J. Ansari
Christina B. Azodi
Wilson J. Balaban
Emily A. Blair
Anne J. Bogert
Alexandra T. Boillot
Kathryn G. Bostwick
Claire A. Bovet
Catherine A. Brown
Anna K. Burchenal
Anna R. Burke
Shqipnije Bytyqi
Timothy J. Cahill
Michael T. Campbell
Emile L. W. Carnal
Colleen I. Carroll
Emily Nunez Cavness
Sylvana K. Chan
Sarah G. Chapin
Oksana Cherezova
Alexander C. Clement
Alex B. Coblin
Brooks M. Coe
Christopher L. Coe
Sara R. Cohen
Brian A. Collins
Caroline E. Cordle
Leslie N. Crapster-Pregont
Daniel A. Crepps
Alyssa S. Crews
Robert N. Daly
Marc A. Delaney
Silvano DiMonte Jr.
David A. Dodge
Bryan J. Dooley
Alyson M. Downing
Spencer R. Ellis
Charles D. Ellison II
Alexander J. Englert
Hannah K. Epstein
Rebecca W. Fanning
Robert C. Feliciano
Meaghan B. Flood
Max I. Friedman
John T. Gill
Nicole D. Glaser
Cecily A. Glouchevitch
Liam J. Gluck
Siau Rui Goh
James D. Gold
Kevin T. Grafmiller
Michael J. Graham
Samantha S. Grant
Michael P. Griffin
Alexandra W. Guynn
Samuel E. Hathaway
Catherine M. Hayes
Melissa A. Hayes
Matthew L. Hedgpeth
Winslow M. Hicks
Franklin W. Hobbs
Emma G. Hodge
Hannalea Howell
Kimberley A. Hunt
James I. Huth
Andrew S. Hyatt
Lucy M. Jackson
Jason T. Jan
Peter A. Jennings
Charles T. Johnson
Christopher P. Johnson
Matthew D. Johnson
Andrew C. Jones
Vincent A. Jones IV
Lydia Jun
Sarah B. King
Matthew P. Kingsbury
Scott J. Klenet
Mengyu Lai
Xintong Le
Alyssa K. Limperis
John E. Maher
Nolan K. Maier
Denise Marte
Mia C. Martinez
Julia E. Masur
Derek Matus
Edwin Merino
Charles A. Nerbak
Edwin R. Nunez Ramirez
Timothy P. O'Grady
Riley T. O'Rourke
Caroline W. Palmisano
Douglas A. Parizeau
Sophia B. Perlman
William P. Peterson
Quan T. Pham
Emily V. Pinto
Otis M. Pitney
Andrew M. Podrygula
Michael W. Polebaum
Amy L. Prescott
Benjamin W. Pruitt
Alyssa M. Puccinelli
Caroline N. Regan
Nial V. Rele
Austin N. Ritter
Luis A. Rivera
Aaron J. Robertson
Zachary V. Roeder
Nathaniel M. Rothrock
William P. Rowland
Armaan Sarkar
Elizabeth P. Scarinci
Giulia Scelzo
Michael W. Schmidt
Lia T. Schnackenberg
Nadia R. Schreiber
Shane S. Scranton
Julianne P. Seo
Daniel L. Shaw
Rebecca L. Shaw
Robin G. Sheasley
Kara M. Shurmantine
Alison B. Siegel
Katherine M. Siegner
Brian M. Sirkia
Heather A. Stefek
Kaitlin E. Surdoval
David J. Taylor
Daniel S. Waldman
Eamon M. Wall
Dana E. Walters
Cynthia Y. Wang
William P. Westling II
Daniel G. Whateley
Christopher G. Wheeler
Thaddeus R. Williams
Zachary J. Williams
Sara W. Woodworth
Christina H. Wright
Matthew A. Yaggy
Ying Zhuo