2013

Class Agents

Yetunde K. Adetoro
Robert C. Carpenter-Israel
Kelsey W. Collins
Chloe C. Dautch
John N. Duvnjak
Charlotte L. Gardiner
Tara L. Hughes
Dunja Jovicic (Lead)
Ryan B. Moores
Barbara Ofosu-Somuah
Henry R. Philip (Lead)
Gillian T. Porter
Eric T. Roberts
Christopher R. Steele
Sarah C. Steinle
Craig F. Thompson
James M. Tilson
Emily A. Wagman
Lucy I. Wagner
Kara S. Walker
Barbara B. Whitton

Donors

Emme L. Ackerman
Luis M. Alvarez
Joshua D. Amster
Peter R. Andersen
Yeager V. Anderson
Sebastian A. Armstrong
Charles F. Arnowitz
Dustin A. Attwood-Dupont
Adam J. Batista
Christopher G. Batson
Thomas N. Beatty
Lindsay S. Becker
Grace L. Bell
Karl S. Benz
Noah B. Berman
Quinn J. Bernegger
Olivia R. Blahut
Claudia J. Bona-Cohen
Madeline R. Boston
Sarah E. Boylan
Jonathan A. Brach
Christopher M. Brown
Luke C. Brown
Nathaniel J. Brown
Thomas E. Bryenton
Tyler H. Buckingham
Stuart S. Burch
Gregg C. Butler
Dana G. Callahan
Kendrick M. Campbell
Daniel W. Cannon
Carl J. Caputo
Robert C. Carpenter-Israel
William L. Chapman
Catherine C. Charnov
Michaela W. Colbert
Kelsey W. Collins
Sarah C. Consagra
Hilary E. Crew
Nora R. Daly
Joseph M. Damron III
Kristen E. DeGraff
Matthew P. Dengler
Andrew J. DesBois
Melanie A. DiGregorio
Andrew J. Dittrich
Jeffrey B. Dobronyi
Grace G. Doering
Juncheng Dong
Thomas B. Driscoll
Genevieve C. Dukes
Tyler D. Earle
Luke P. Elder
Anna E. Esten
Brittney M. Faber
Danielle K. Fahoome
Christina L. Favaloro
Robert S. Fisher
Brian J. Foster
Stuart B. Fram
Ethan C. Galiette
Rosa L. Gandler
Charlotte L. Gardiner
Misha A. Gerschel
Michael J. Giordano
Katherine N. Gladstone
Grace C. Gohlke
Maren L. Granstrom
Peter O. Gruppo
Zhaoan Gu
Louisa B. Harries
George K. Harrold
Charlotte M. Heilbronn
Kelly M. Ho
Tara L. Hughes
Spencer D. Hurst
Marissa P. Hurwitz
David A. Imber
Laura J. Irei
Claire B. Jensen
Dunja Jovicic
Molly S. Kalter
Peter W. Kaplan
Stephanie K. Keating
Daniel J. Kenerson
Kimberly A. Kneeland
Michael G. Koniares
Thomas S. Langstaff
Anthony F. Lee
Daniel C. Lee
Jessica D. Lee
Matthew G. Lennon
Alice Lin
Kathryn K. Logan
Emma R. Loizeaux
Jane A. Loria
Caitlin M. Ludlow
Da Luo
Devin B. MacDonald
Allison A. Mackay
Rachel A. Madding
Heather M. Marrison
Cayla E. Marvil
Molly E. McLean
Barbara A. Mejaes
Jesse E. Miller
Melissa Mittelman
Ryan B. Moores
Leah A. Morales
Stephanie K. Moroney
Michael J. Morris
Shannon T. Muscatello
Dorothy D. Myers
Cordelia K. Newbury
Grant K. Nishioka
Olivia C. Noble
John H. Nolan
Sarah E. O'Brien
Patrick M. O'Callaghan
William H. Oberrender
Barbara Ofosu-Somuah
Jaewon Oh
Rafferty G. Parke
Zoe G. Parker
Angelissa E. Paulino
Christopher M. Peterson
Alice G. Pfeifer
Henry R. Philip
Justin N. Pomerance
Gillian T. Porter
Joseph Putko
Scott T. Redmond
Jocelyn E. Remmert
Eric T. Roberts
Nathan D. Rudd
Angela C. Santee
Adam M. Sawamura
Christopher L. Schlabach
Tiffany Kuo Schlabach
Amy E. Schlueter
Christine J. Schozer
Ryan A. Schreiber
Sarah C. Scrudato
Brendan J. Scully
Bryan D. Shpall
Marina M. Sideli
Luke C. Skarzynski
Timothy H. Smith
Margaret R. Souther
Marina M. Sprague
James R. Springer
Christopher R. Steele
Sarah C. Steinle
Mackenzie F. Stewart
William T. Stoll
James M. Stormont III
Kelly M. Suralik
Martin D. Sweeney
Benjamin D. Tabah
Khalid J. Tellis
Daniel J. Tenner
Katrina P. Thornburgh
James M. Tilson
Audrey M. Tolbert
Chahakilo Tori
Andrea S. Torres
Adelaide R. Tousley
Ann F. Ulrich
Jack K. Viellieu
Andrew S. Vollmer
Kelsanah A. Wade
Emily A. Wagman
Benjamin A. Wagner
Lucy I. Wagner
Kara S. Walker
Christine E. Walsh
Kyle M. Warner
Dustin H. Weigl
Karly L. Wentz
Carlton W. Westling
Karl M. Wetterhorn
Matthew S. Wheelock
Matthew A. Whitley
Barbara B. Whitton
Rachel C. Wilcox
Eric M. Wilson
Elizabeth C. Winton
Maureen E. Wyse
Jacqueline A. Yordan
Grace S. Yu