2014

Class Agents

Christopher J. Atwood
Nicholas M. Bailey
Jacquelyn E. Breckenridge (Lead)
Sonam Choedon
James E. Clifford
Elizabeth T. Fouhey
Samantha C. Gluck
Michael K. Graham
Asher C. Hussain
Nicholas J. Jasset
Jennifer C. Johnston
Bryanna M. Kleber (Lead)
Madeleine M. Lawler
Jordan A. McKinley
Logan B. Randolph
Sarah D. Thomas

Donors

Christopher F. Adams
Patrick D. Adelstein
Rajsavi S. Anand
Megan C. Anderson
Christopher J. Atwood
Emily E. Auran
Brian C. Ayers
Nicholas M. Bailey
Matthew H. Ball
Sarah R. Bates
Mary K. Behan
Henry A. Bell
Erin N. Benotti
Ellery M. Berk
Jesse J. Birdsall
Lindsay H. Boles
Chapin G. Boyer
Jacquelyn E. Breckenridge
Elizabeth L. Briggs
Ethan S. Broner
William L. Brooke
Nathaniel C. Bulluck
Eliza J. Butler
Suzanne G. Calhoun
Anna T. Carroll
Hudson N. Cavanagh
David Chen
Sonam Choedon
James E. Clifford
Veronica L. Coates
Austin S. Cobb
Emily A. Colton
Kristina Conroy
Cooper T. Couch
Rebecca J. Crochiere
Caroline S. DeCamp
Hannah F. Deoul
Hannah L. Dietrich
Danielle H. Duggan
Emily A. Duh
Katherine G. Dzimitrowicz
Floor A. El Kumeshi
Cassandra A. Eppler
Norman R. Farquhar
Julia E. Favorito
Casey A. Flight
Elizabeth M. Foody
McCallum S. Foote
Elizabeth T. Fouhey
Rachel A. Fowler
Olivia N. French
Diego Galan Donlo
Brendan N. Gallagher
Melissa A. Garrett
Madeline B. Gilbert
Douglas T. Gledhill
Samantha C. Gluck
Michael K. Graham
Andrew J. Guff III
John R. Hawley
Charlotte M. Hedden
Elizabeth C. Herzog
Olivia C. Hipkins
Stewart G. Hoffmann
Bryan S. Holtzman
Parker A. Hurst
Asher C. Hussain
Thomas E. Hyde
Madeline R. Jackson
Alyssandra L. Jaquith
Nicholas J. Jasset
Jennifer C. Johnston
Max I. Kagan
Hana L. Kahn
Dylan S. Kane
Sinead M. Keirans
John C. Kerby-Miller III
Cooper B. Kersey
Rachel J. Kim
Bryanna M. Kleber
Graham S. Knisley
Eleanor J. Krause
Daniel B. Ladd
Nicolette A. Lange
Anna H. LaSala-Goettler
Madeleine M. Lawler
Andrew M. Lebovitz
Jasmine J. Lee
Kaitlyn B. Lee
Alexandra M. Lesenskyj
Jeremy K. Lessing
Patrick G. Li
Henri D. Lipton
Joyce Ma
Ian D. Mackay
Anna P. Mackey
Julian A. Macrone
Madeline W. Mailly
Nicholas C. Mallchok
Vincent E. Mariano
Audrey E. Martino
Peter C. Mattson
Katherine A. McFarren
Connor C. McInerney
Stephen W. McKenna
Jordan A. McKinley
Benjamin R. Miller
Jillian P. Mock
John C. Montgomery
William T. Moore
Elizabeth R. Morris
Emma G. Mourning
Liam O. Mulhern
Maya L. Najarian
Albert D. Nascimento
Sarah W. Noble
Jake E. Nonweiler
Elinore L. O'Brien
Michael J. Oster Jr.
Brandon T. Pacilio
Sarina C. Patel
Spencer L. Petterson
James H. Pierce II
Lauren N. Pincus
James N. Plamondon Jr.
Sarah A. Pollick
Matthew T. Porat
William S. Potter
Nike L. Power
Daniel M. Prior
Annie K. Pruitt
William E. Reeve
John W. Roberts
Caroline V. Roos
Alexandra M. Rotatori
Stephanie A. Roush
Kimberly A. Sable
Caroline E. Santinelli
Wilder E. Schaaf
Katherine H. Schide
Saadiah I. Schmidt
Collier M. Searle
Stephen F. Seymour
Victoria H. Sheffield
Rachel E. Sider
Goran Simic
Emily S. Singer
Claire M. Smith
Teresa J. Sneeringer
Emily M. Snoddon
Sara M. Sobolewski
David R. Stillman
Sierra L. Stites
Douglas M. Strong
Sarah D. Thomas
Erin L. Tress
Moss Turpan
Clare E. Ulrich (deceased)
Geoffrey D. Vrla
Rebecca A. Wasserman
Samantha M. Wasserman
Connor J. Weis
Corinna P. West
Lindsay S. Wheeler
Julianne A. Wieboldt
Grace A. Wildermuth
Cameron J. Wilson
Olivia L. Wold
John L. Wyman
Tian Xue
Kevin M. Yochim
Mollie C. Young
Charlotte K. Zelle
Shuo Zhang