Middlebury

2015

Senior Class Gift Committee Members

Aaron Michael Birnbaum
Caroline Helen Brown
Matthew John Butler
Emma Carolyn Eastwood-Paticchio
Vivian Lu Guo
Lillie Grace Hodges
Caroline Dargan Joyner
Adrian Michelle Kerester
Firas Mohamed Omer
Gina Theresa Puccinelli
Shannon Colleen Reinert
Cade Gabriel Schreger
Andrew Alper Theobald
Sayre Metcalf White

Donors

Rod M. Abhari
Olivia J. Aborn
Virginia M. Adams
Eleanor E. Alldredge
Kenrry N. Alvarado
Daniel J. Andrada
Meade F. Atkeson
Lindsey J. Axilrod
Grace C. Backe
Mark J. Balderston
Sarah P. Baldwin
Katelyn Barclay
Kayla M. Bauhaus
Grace O. Benz
Madeline R. Berkman
Elizabeth Bernhard
Margaret W. Berry
Alexa R. Beyer
Annesha Bhattacharya
Christina T. Bicks
Aaron M. Birnbaum
Joel E. Blockowicz Jr.
Anna L. Breu
Caroline H. Brown
Holly K. Burke
Kathryn M. Butcher
Matthew J. Butler
Exequiel F. Caceres
Emily E. Caffry
Emma W. Cameron
Nicholas S. Caminiti
Annalise A. Carington
Ann Carpenter
Lydia Carpenter
Katlyn A. Casey
Andrew J. Catomeris
Alexander W. Chapin
Jessica Cheung
Jennifer I. Chute
Elizabeth A. Clark
William T. Clarke III
Cassidy R. Coash
Ryan T. Coates
Sarah R. Cohen
Cynthia R. Connard
Jeanette Cortez
Eleanor L. Crawford
Sarah C. Crepps
Rachel A. Crews
Michael C. Cunningham
Eduardo Danino-Beck
Edward M. DeArias
Alexandra L. DeMarco
John E. Desbois
Isabelle C. Dietz
Sophie N. Dodd
Lawrence J. Dolan
Kelsey E. Domoracki
Paul M. Donnelly
Caitlin R. Duffy
Theresa B. Duncan
Emma C. Eastwood-Paticchio
Anne M. Entwisle
Megan E. Ernst
Irene Estefania Gonzalez
Stephen F. Etna
Brita C. Fisher
Travis J. Fishstein
Joseph T. Flaherty
Allison S. Forbush
Allison B. Forrest
Martin W. Fowler
Patrick N. Freeman
Robert A. Galluccio
Kyle P. Gerstenschlager
Rachel M. Getz
Scott T. Gilman
Jordan L. Glatt
Emily M. Goetz
Lydia H. Gordon
Clara A. Gottesman
Conor P. Grant
Vivian L. Guo
Sarah E. Guth
Margaret O. Hadley
Austin J. Hart
Catherine C. Hays
Kathryn J. Hill
Staci A. Hill
Jacob J. Hobbie
Lillie G. Hodges
Kimhean Hok
Lauren S. Honican
Chloe E. Horton
Milford J. Huffnagle III
Holly S. Hummer
John Q. Hunsicker
Cathryn L. Hunt
Hankyel A. Hwang
Dylan P. Igoe
Naila N. Jahan
Andrew J. Jenkins
Anna R. Jinks
Anish Johri
Molly J. Kaminsky
Aaron J. Kano-Bower
Zoe H. Kaslow
Mary Clare K. Kelley
Carter J. Kelly
Adrian M. Kerester
Emily R. Knapp
Edward J. Knox
Theodore Kuo
Milou Lammers
Andrew Lee
Kevin Liang
Karen Liu
Melissa A. MacDonald
Sarah B. Macy
Carter A. Makin
Alexa L. Manley
Gregory A. Markowitz
Hannah B. Marks
Madeline Q. Marsh
Michael L. Martini
Laura E. McConney
Charles S. McEntire
Emma R. McGuirk
Sean R. McQuillan
Anis Mebarki
Stephanie W. Meckel
Edgar B. Mejia
Chelsea R. Melone
Joelle J. Mendoza Etchart
Yina M. Moe-Lange
Heather J. Mooney
Courtney Mountifield
Anna C. Mullen
Katherine M. Murray
Maya Neria
Jacob D. Ness
Devon Ngai
Jesse S. Novak
Priscilla A. Odinmah
Greta Olivares
Alison R. Omsberg
Carolyn E. Orosz
Elizabeth A. Oyler
Julia E. Paolillo
Katie D. Paradies
Keun Woong Park
Anna T. Parker
Jessica J. Parker
Suraj B. Patel
Michelle S. Peng
Taylor L. Pierce
Jamal R. Piper
Avani V. Pisapati
Gina T. Puccinelli
Elizabeth M. Reed
Hannah C. Reeve
Nicholas J. Rehmus
Katharine F. Reineman
Shannon C. Reinert
Nathan F. Rifkin
Jason S. Robart Jr.
Brandon T. Robinson
Tayla C. Satkwich
Adam R. Schiff
Cade G. Schreger
Juliet A. Schwarz
Blake A. Shapskinsky
Joseph T. Shortsleeve
Laird F. Silsby
Robert A. Silverstein
Kyle C. Slugg
Edward B. Smyth
Andrew M. Snow
Sarae T. Snyder
Page Z. Song
James E. Spencer
Isabella C. Stallworthy
Charles G. Steinberg
Christine G. Swartwout
Mei Jia Tan
Walter M. Taylor III
Kevin J. Tenenbaum
Andrew A. Theobald
Taran Jondaro Alexander Veerman
Olivia L. Voslow
Casey R. Watters
Sayre R. Weir
Gabriel I. Weissmann
James M. Wing III
Harry S. Wise
Samantha T. Wood
Rosalie M. Wright-Lapin
Kevin Y. Wu
Frank C. Wyer
Anne E. Wymard
David I. Yedid
Afi E. Yellow-Duke
Man Wai Yeung
Qian Zhe Zhang