2016

Senior Class Gift Committee Members

Cole A. Baker
Amanda L. Bertholf
Lauren C. Black
Somers E. Brush
Croix K. Callahan
Lucas G. Carpinello
Amanda N. Fishbin
Jacob R. Fisher
Paola Garcia-Obledo
Max D. Greenwald
Greer M. Howard
Connor B. Huff
Caroline E. Keogh
Faraz H. Khan
Paul N. Lagasse
Winson K. Law
James J. Lynch
Nitya D. Mankad
William J. Nathan
Huy N. Nguyen
Anson T. Notman
Madeline B. Pierce
Madeleine M. Raber
Carly E. Schaeder
Katherine R. Schott
James K. Simmons
Paige A. Wong
Bao Lin Xu

Donors

Aashna B. Aggarwal
Daniel E. Anderson
Robin T. Angier
Guilherme B. Araujo
Franciscus M. Araya Arancibia
Milcielys Y. Baez Pimentel
Ian S. Bearden
Abigail H. Belser
Theodore O. Benge
Amanda L. Bertholf
Mallory G. Brown
Stephen J. Brown
Somers E. Brush
Meghan F. Buckley
Alexander S. Burnett
Croix K. Callahan
John P. Campbell IV
Lucas G. Carpinello
Sean C. Carroll Jr.
Patrick S. Chakauya
Denise W. Chan
Jacob F. Charles
Tin Hon Cheuk
Khi Hua Chou
Monica M. Chow
John F. Cleary
Meghan M. Colwell
Anton Connolly
Alison W. Cook
Evan D. Coughlin
Megan M. Cousino
Sarah J. Cox
Brandon J. Cushman
Matthew M. Daley
Riley R. Dickie
Maya I. Doig-Acuna
Kevin J. Dong
Ziyu Du
Jordan D. DuBeau
Mary Claire Ecclesine
Robert W. Faselt
Eliza J. Ferrari
Kaitlin E. Fink
Thomas W. Finton
Zakary R. Fisher
Rachel G. Frank
Shelby E. Friedman
Gabriela Fuentes
Roksana Gabidullina
Mani P. Ghiasi
Timothy J. Giarrusso
Alejandra Gil Zuluaga
Alexandra K. Gimbel
Audrey A. Goettl
Harrison E. Goodkind
Andrew T. Goulet
Ilana M. Gratch
Max D. Greenwald
Hannah M. Grotzinger
Kathryn J. Haderlein
Samuel P. Hage
Jamie C. Hand
Andrew B. Headrick
Lauren M. Henry
Helena N. Hlavaty
Jovita K. Ho
Greer M. Howard
Connor B. Huff
Allen S. Jackson III
Ivor Y. Jackson
Durga Jayaraman
Christian M. Johansen
Elijah B. Jones
Jennifer L. Jones
Eleanor G. Kaufman
Caroline E. Keogh
Faraz H. Khan
Peter Kiley-Bergen
Gilbert K. Kipkorir
Cameron J. Komisar
Sarah T. Kravitz
Andrew M. Kreuzman
Courtenay P. Lake
Leah B. Lavigne
Winson K. Law
Mariah L. Levin
Yuan Liu
John G. Loebs
Robin M. Loewald
David S. Loughborough
Elizabeth A. Lovering
John W. Lower
Thomas U. Lu
John A. Luke III
Elizabeth A. Lund
James J. Lynch
Joseph R. MacDonald
Timothy K. Macrae
Kathleen M. Maehr
Sofia E. Maluf
Nitya D. Mankad
Ricardo A. Martini
Giulia L. Mazzolini
Helen McEvoy
Jacqueline F. McGuinness
Morag N. McKenzie
Matthew P. Milano
Corinne L. Milbury
Matthew F. Minno Jr.
Caroline B. Moynihan
Shakeel Mullings-Sandy
Evan J. Neugold
Abigail A. Newell
Huy N. Nguyen
Armel A. Nibasumba
Jake H. Nidenberg
Christoph A. Niederhauser
Hilary T. Niles
Anson T. Notman
Meaghan A. O'Herron
Olena D. Ostasheva
Cynthia E. Park
Timothy A. Patricia
Joshua D. Pedowitz
Ana Sofia Pena de Castro Maia
Henry T. Pendergast
Andrea P. Penman-Lomeli
Mitchell Y. Perry
Premlata K. Persaud
Nancy C. Philip
Madeline B. Pierce
Alexander W. Potter
Jennifer W. Price
Madeleine M. Raber
Jessie C. Ralph
John A. Rautiola
Shelby E. Redfield
Matthew W. Richardson
Brian A. Rowett
Ali A. Salem
Akasha Sarwar
Katherine R. Schott
William S. Schwartz
Allison M. Sciarretta
Tara C. Seibold
John F. Shanley
Graham B. Shaw
Mzwakithi M. Shongwe
Aleck A. Silva-Pinto
James K. Simmons
Amari T. Simpson
AnnaClare C. Smith
Ariel M. Smolyar Sr.
Neve D. Stearns
Sarah I. Steinberg
Thomas M. Steinle
Jacqueline A. Stern
William C. Stevens
Marium A. Sultan
Baker S. Swain
Asher M. Talerman
Sam S. Tauke
Annalise R. Taylor
Delia S. Taylor
Elizabeth B. Teach
Micaela J. Thibault
Ye Tian
Caitlin M. Towers
Thilan M. Tudor
Rebecca A. Van Dercook
Angela M. Walker
Caroline B. Walters
Cassandra P. Wanna
Cecily R. Waud
Garrett J. Werner
Frederick J. Whelan IV
Maxwell O. White
Paige A. Wong
Lisa M. Wooldridge
Hyeon-Seok Yu
Ivan E. Zeavin-Moss